П"ятниця, 19.04.2024, 03:00

Головна » 2012 » Серпень » 2 » «Золотий матч» команда «Нафтохімік» програла
00:28
«Золотий матч» команда «Нафтохімік» програла

28 липня в Калуші на стадіоні «Хімік» місцева жіноча команда приймала чинного чемпіона і володаря Кубка України – харківську команду «Житлобуд-1». З огляду на турнірне становище цих колективів, їхня зустріч мала статус не тільки центрального матчу 9-го туру, а й центрального матчу цьогорічного чемпіонату України з жіночого футболу.

Щоб зберегти інтригу в боротьбі за перше місце, команді «Нафтохімік» потрібно було здобувати перемогу в цьому поєдинку. А перемога гостей, якщо не фактично, то теоретично забезпечувала золоті медалі чемпіонату України-2012 команді «Житлобуд-1». Тож калуські вболівальники, зрозуміло, надіялись, що футболістки «Нафтохіміка» все-таки зуміють в «золотому матчі» обіграти принципового суперника. Однак підопічні Миколи Пристая їхніх надій не виправдали.

Спостерігаючи за перипетіями цього поєдинку, в якому команда «Нафтохімік» перегравала гостей за багатьма компонентами футбольної гри та розтринькувала створені непоодинокі стовідсоткові моменти для забивання голів, але в підсумку поступилася команді «Житлобуд-1» з рахунком 0:3, пригадалися фраза, висловлена її головним тренером в інтерв’ю нашій газеті перед початком нового футбольного сезону. Микола Пристай тоді сказав приблизно таке: у жіночому футболі хороший воротар – це півкоманди. І цю думку Миколи Семеновича повністю підтвердила голкіпер харківської команди Ірина Саніна в поєдинку з «Нафтохіміком». Вона тільки в першому таймі двічі не дозволила відзначитися в матчі відповідно Гояне Костанян та Ользі Бойченко, які почергово виходили віч-на-віч з воротарем. У другому таймі Ірина Саніна виграла аналогічну дуель в Марії Михайлюк. А наприкінці матчу вона у карколомному стрибку відбила рукою м’яч з «дев’ятки», спрямований туди Оленою Ходирєвою зі штрафного удару. Тож не випадково заслужила оплески калуських вболівальників, а від дирекції ФК «Нафтохімік» – цінний приз, оскільки була визнана кращим гравцем матчу.

Натомість воротар калуської команди Анна Подвисоцька провела цей поєдинок вкрай погано. Фактично через її грубі помили харківські футболістки й забили три голи. Вже на 12-ій хвилині першого тайму голкіпер «Нафтохіміка» невдало зіграла на виході з воріт, намагаючись відбити м’яч після розіграшу штрафного удару. Цією помилкою воротаря скористалася Аксана Знайдзьонова, яка виграла боротьбу у захисників і проштовхнула м’яч у сітку воріт.

У другому таймі другий гол влетів у ворота «Нафтохіміка» після пострілу з далекої відстані Ірини Шундровської, яка побачила, що в той момент Анна Подвисоцька не перебувала у воротарському майданчику. А під завісу зустрічі вона взагалі подарувала м’яч поблизу карного майданчика Марії Тихоновій, яка й скерувала його у ствір воріт.

Перемігши «Нафтохімік» з рахунком 3:0, харків’янкам для того, щоб офіційно оформити чемпіонство, достатньо буде набрати шість очок в чотирьох матчах, які ще мають зіграти. А ось підопічним Миколи Пристая тепер залишається ще відстояти свою другу позицію в турнірній таблиці, адже шанси здобути срібні медалі чемпіонату України-2012 мають також команди «Донеччанка» (Донецьк), «Родина» (Костопіль) та «Легенда» (Чернігів). Остання минулої суботи в Харкові розгромила команду «Житлобуд-2» з рахунком 5:0. Ще два поєдинки, що мали відбутися цього дня, перенесено на 6 жовтня.

Свій наступний матч команда «Нафтохімік» зіграє 4 серпня в Костополі з місцевою командою «Родина». Цього дня також пройдуть такі поєдинки:

«Житлобуд-1» – «АТЕКС»;

«Легенда» – «Іллічівка»;

«Донеччанка» – «Житлобуд-2».

Василь Голинський.

На знімку Романа Витвицького: захисники харківської команди таки не дозволили відзначитись в цьому матчі кращому бомбардирові «Нафтохіміка» Гояне Костанян.

Категорія: Жіночий футбол | Переглядів: 515 | Додав: monarch | Теги: жіночий футбол, Ольга Бойченко, Нафтохімік, Гояне Костанян | Рейтинг: 5.0/1