П"ятниця, 29.03.2024, 07:06

Головна » 2013 » Липень » 2 » Збірна Івано-Франківщини – переможець зональних змагань
00:51
Збірна Івано-Франківщини – переможець зональних змагань

21-26 червня в Коломиї на стадіоні «Юність» пройшли зональні міжобласні змагання всеукраїнського турніру «Діти – олімпійська надія України» з футболу серед дівчат 1998 року народження і молодших, у яких брали участь сім збірних команд областей західного регіону нашої держави. Переможцем турніру стала збірна Івано-Франківської області, за яку виступали юні футболістки з Надвірнянського, Рогатинського, Коломийського, Рожнятівського, Косівського і Галицького районів та ДЮСШ №3 обласного центру.

Як повідомив її тренер Іван Олійник, на першому етапі змагань команди були розбиті на дві групи. Його підопічні потрапили до групи А, в якій обіграли збірні команди Волинської області – 1:0 (переможний гол забила Ірина Жердєва), Чернівецької області – 3:0 (дублем відзначилася Тетяна Лайщук і один влучний удар завдала Ірина Жердєва) та зіграли внічию з командою Закарпатської області – 2:2 (голи на свій рахунок записали Тетяна Барановська та Ірина Жердєва). В підсумку збірна Івано-Франківщини набрала 7 очок і посіла в своїй групі перше місце. На очко менше виявилось у збірної Волинської області, яка посіла друге місце.

У групі Б, де змагались три команди, однакову кількість очок (по 4) набрали збірні Хмельницької та Львівської областей. Отож ці чотири кращі колективи утворили фінальний квартет, до якого увійшли з урахуванням результатів поєдинків між ними відповідно у групах А і Б.

Маючи в своєму активі три очки, здобуті у поєдинку з волинянками, збірна Івано-Франківської області у вирішальних матчах обіграла суперниць з Львівської області – 2:1 (дубль на рахунку Тетяни Барановської) та з Хмельницької області – 3:0 (відзначилися влучними ударами Ірина Жердєва, Христина Татарин і Юлія Фарилюк), що принесло їй перемогу в зональних міжобласних змаганнях. Друге місце виборола збірна Волинської області, зігравши зі збірною Хмельницької області внічию 0:0 та здобувши технічну перемогу над збірною Львівської області.

Ці два колективи і вийшли із зони західного регіону України у фінал всеукраїнського турніру «Діти – олімпійська надія України» з футболу серед дівчат 1998 року народження і молодших. Пройде він 15-18 жовтня у Білій Церкві за участю кращих команд з ще трьох зон України – збірних Черкаської, Херсонської, Полтавської, Сумської, Чернігівської і Житомирської областей.

Василь Голинський.

Категорія: Жіночий футбол | Переглядів: 426 | Додав: monarch | Теги: Іван Олійник, всеукраїнський турнір, Дівочий футбол, ДЮСШ №3 | Рейтинг: 5.0/1