Спортивна гімнастика [9]
Інші види спорту [65]
Різне [10]
Посилання на спортивне відео [5]
Цікаві відеотрансляції із змагань різних рівнів за участю спортсменів Калущини. Добірка спортивних відеоновин, прес-конференцій, інтерв"ю ...

З чемпіонату України – з медалями

У Вінниці 18 і 19 червня пройшов юнацький чемпіонат України з легкої атлетики. У змаганнях брали участь юнаки і дівчата 2000 року народження і молодші з 24 областей країни та міста Києва. Серед них пристойних результатів добилися і юні вихованці тренерів-викладачів з легкої атлетики ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради.

Чемпіонкою України з бігу на 800 метрів стала першорозрядниця Мар’яна Федак. Ця 14-річна дівчина подолала дистанцію за 2 хв. 19,9 сек. Анастасія Катінська з Кривого Рогу, яка фінішувала другою, програла нашій спортсменці рівно 5 секунд. А третє місце посіла запорізька атлетка Таїсія Пирогівська (2 хв. 25,1 сек.).

Привіз медаль із Вінниці і цьогорічний випускник Кропивницької ЗОШ І-ІІ ступенів Тарас Шинкар, який займається в калуських тренерів Марти Ханенків і Миколи Шевчука. У бігу на 800 метрів він програв чемпіонові Станіславові Боднару з Хмельниччини всього-на-всього 0,1 секунди.

А ось у бігу на 1500 метрів Тарасу Шинкарю лише трохи не вистачило до здобуття бронзової нагороди. Вона дісталася вихованцю Київської ДЮСШ «Авангард» Іллі Куцію, який фінішував на 0,5 сек. швидше від нього, але на 10,2 сек. пізніше від переможця – рівненського легкоатлета Андрія Колодистого.

Ще дві юні калуські спортсменки увійшли до десятки кращих атлеток юнацького чемпіонату України. Сьоме місце у бігу на 3000 метрів посіла учениця Калуської ЗОШ №4 Вікторія Жильцова, а Валентина Хемич із Студінки домоглася дев’ятого результату в забігу на 1500 метрів. Обидві атлетки займаються у тренерів-викладачів ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради Миколи Шевчука і Марти Ханенків.

Василь Ткачук.

Категорія: Легка атлетика | Переглядів: 567 | Додав: monarch | Теги: Микола Шинкар, Мар’яна Федак, Марта Ханенків, легка атлетика, юнацький чемпіонат України | Рейтинг: 5.0/1