П"ятниця, 29.03.2024, 07:30

Головна » 2013 » Квітень » 13 » Волейболісти «Карпатнафтохіму» – переможці відкритої першості міста Калуша
22:59
Волейболісти «Карпатнафтохіму» – переможці відкритої першості міста Калуша

У спортзалі ФСК «Нафтохімік» відбулися вирішальні поєдинки відкритої першості міста Калуша з волейболу серед чоловіків, яку організувала міська федерація волейболу.

Команди, які раніше стали переможцями у своїх підгрупах, у півфінальних зустрічах не без проблем, але подолали своїх суперників, які за підсумками першого етапу турніру вибороли другі місця в підгрупах. Так, волейболісти «Карпатнафтохіму» перемогли студентів Калуського політехнічного коледжу з рахунком 3:1, а гравці команди «Бізнес» з таким же рахунком обіграли волейболістів села Кропивника.

У поєдинку за третє місце молодій та амбітній команді Калуського політехнічного коледжу вистачило трьох партій, аби довести свою перевагу над командою Кропивника. А ось у фіналі представники бізнесових структур Калуша лише в першому сеті спромоглися більш-менш на рівних змагатися з волейболістами «Карпатнафтохіму» і не програти його з великим рахунком. У двох наступних сетах гравці «Карпатнафтохіму» легко довели свою перевагу над бізнесменами, здобувши в підсумку перемогу в поєдинку з загальним рахунком 3:0 і відповідно звання чемпіонів Калущини з волейболу серед чоловіків.

Команда-переможець і колективи, які стали призерами відкритої першості міста Калуша з волейболу, отримали в нагороду кубки та грамоти.

Василь Ткачук.

Категорія: Волейбол | Переглядів: 566 | Додав: monarch | Теги: волейбол, відкрита першість міста Калуша, волейболісти Карпатнафтохіму | Рейтинг: 5.0/1