П"ятниця, 29.03.2024, 11:50

Головна » 2013 » Грудень » 4 » ВК «Нафтохімік» – СК «Прибилів»: юнаки перемогли, чоловіки програли
00:47
ВК «Нафтохімік» – СК «Прибилів»: юнаки перемогли, чоловіки програли

У третьому турі чемпіонату Івано-Франківської області з волейболу серед чоловічих команд вищої ліги та юнацьких команд ВК «Нафтохімік» 1 грудня вперше в новому сезоні приймав суперника у рідних стінах. Уболівальники, що зібралися цього дня в спортзалі ФСК «Нафтохімік», побачили вісім сетів захоплюючої боротьби калушан з СК «Прибилів» з Тлумацького району.

Юнацьким складам клубів, щоб визначити переможця матчу, довелось зіграти п’ять сетів. Такі бажані два очки дісталися калуським хлопцям, а одне записали до свого активу гості. Загальний результат їхньої зустрічі – 3:2 (25:22, 14:25, 25:16, 16:25, 16:14) на користь юнаків ВК «Нафтохімік».

Не менш видовищним та напруженим виявилось і протистояння чоловічих команд. І хоча СК «Прибилів» переміг господарів із загальним рахунком 3:0, однак тільки в другому сеті волейболісти з Тлумаччини порівняно легко обіграли калушан (25:10). Перший сет завершився з рахунком 25:21 на їхню користь, оскільки господарі втратили кілька очок через елементарну неуважність гравців під час переміщень в зонах майданчика та необов’язкові помилки при подачах м’яча на половину суперника. А ось в третьому сеті гості вирвали перемогу в тай-брейку – 26:24.

Днем раніше, 30 листопада, свої матчі третього туру чемпіонату області з волейболу зіграли суперники чоловічої команди «Нафтохімік». Бурштинський «Західрембуд» вдома поступився ВК «Залуччя» з рахунком 0:3, а ФОСК «Прикарпаття» з Коломийщини на виїзді обіграв «Володаря» з Галича з рахунком 3:2.

Свій наступний матч чемпіонату області ВК «Нафтохімік» проведе 14 грудня в Коломийському районі з ФОСК «Прикарпаття».

Василь Ткачук.

Світлини Василя Мельника.

Категорія: Волейбол | Переглядів: 642 | Додав: monarch | Теги: ВК Нафтохімік, волейбол, чемпіонат області | Рейтинг: 5.0/1