Вівторок, 16.04.2024, 22:25

Головна » 2014 » Жовтень » 1 » Вихованці «Кімнати школяра» відзначилися в обласних змаганнях
20:43
Вихованці «Кімнати школяра» відзначилися в обласних змаганнях

У позашкільному навчальному закладі «Кімната школяра» Калуської міської ради вже не один рік функціонує гурток «Шахи», вихованці якого неодноразово ставали переможцями і призерами змагань різних рівнів. Ось і недавно, діти, які тут займаються і брали участь в чемпіонаті області з шахів серед хлопців і дівчат до 12 років, що проводився в Івано-Франківську, повернулися додому з нагородами.

Як повідомила керівник гуртка «Шахи» ПНЗ «Кімната школяра» Галина Шевчук, чемпіоном області зі швидких шахів та блискавичної гри в шахи став учень 3-А класу ЗОШ №7 Валентин Прокоф’єв. У блискавичній грі в шахи серед дівчат відзначилася учениця 4-Б ЗОШ №5 Анастасія Мокрецька, яка посіла друге місце. А учениця 5-Б класу ЗОШ №6 Юліана Німак виборола третє місце в класичних шахах.

Привезли вихованці «Кімнати школяра» нагороди й з обласних змагань «Шахові надії Прикарпаття», які теж проходили у вересні. У наймолодшій віковій групі (учасники 2008 року народження і мододші) учень 1-А класу ЗОШ №4 Богдан Цяпура посів друге місце у швидких шахах і третє місце в бліц-турнірі. Серед дівчаток цієї вікової групи не було рівних у швидких шахах і бліц-турнірі Софія Кацедан.

З-поміж хлопчиків 2006 року народження в швидких шахах і бліці переміг уже згадуваний Валентин Прокоф’єв. У групі хлопчиків 2005 року народження відзначився учень 4-В класу СЗОШ №2 Тарас Лук’янчук. Він посів третє місце в швидких шахах та досяг другого результату в бліц-турнірі. Серед дівчат цієї ж вікової групи переможцем бліц-турніру стала Анастасія Мокрецька, а в швидких шахах вона посіла друге місце.

Успішно виступили на обласних змаганнях «Шахові надії Прикарпаття» і старші вихованці «Кімнати школяра». У групі хлопчиків 2003 року народження треті місця вибороли учень 6-В класу СЗОШ №2 Сергій Саламаха (бліц-турнір) та учень 6-Б класу Калуського НВК «ЗОШ №10 – ліцей» Іван Воробець.

Василь Голинський.

Категорія: Шахи | Переглядів: 524 | Додав: monarch | Теги: Валентин Прокофєв, ПНЗ Кімната школяра, чемпіонат області, Галина Шевчук, Шахи | Рейтинг: 5.0/1