Спортивна гімнастика [9]
Інші види спорту [65]
Різне [10]
Посилання на спортивне відео [5]
Цікаві відеотрансляції із змагань різних рівнів за участю спортсменів Калущини. Добірка спортивних відеоновин, прес-конференцій, інтерв"ю ...

Форма входу

Головна » 2014 » Серпень » 16 » Василь Луцький – абсолютний чемпіон серед нафтохіміків
23:42
Василь Луцький – абсолютний чемпіон серед нафтохіміків

У неділю, 10 серпня, у спортзалі ФСК «Нафтохімік» відбулися змагання з настільного тенісу за програмою літньої спартакіади ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і ТОВ «КАЛУШ КАРПАТ-СЕРВІС», в яких взяли участь представники п’ятьох команд нафтохімічного комплексу. За кожну з них виступали по три спортсмени.

У команді енергослужби ТОВ «КАЛУШ КАРПАТ-СЕРВІС» відмінно впорався з роллю гравця першої ракетки Василь Луцький, який ще донедавна виступав за команду управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», коли працював на цьому підприємстві. Василь переміг всіх своїх суперників та став абсолютним чемпіоном тенісного турніру серед нафтохіміків. Друге місце в особистому заліку змагальників-тенісистів посів представник управління Володимир Місяць.

У командному заліку переможцем змагань з настільного тенісу стала команда енергослужби, за яку разом з Василем Луцьким виступали Ярослав Штогрин і Олександр Мезько. Це тріо тенісистів у підсумку набрало 27 очок.

На три очки менше виявився здобуток у команди управління, яка посіла друге місце. Третє місце дісталося команді виробництва ПВХСС і КС (15 очок), а нижче трійки призерів розмістилися в підсумковій турнірній таблиці змагань з настільного тенісу команди виробництва етилену і поліетилену (13 очок) та залізничного цеху (11 очок).

Віктор Панасько, інструктор-методист ФСК «Нафтохімік».

Категорія: Настільний теніс | Переглядів: 610 | Додав: monarch | Теги: Василь Луцький, настільний теніс. ФСК Нафтохімік, Спартакіади | Рейтинг: 5.0/1