Четвер, 28.03.2024, 19:31

Головна » 2014 » Серпень » 16 » У Тетяни Кіт – «срібло» юніорського чемпіонату світу
00:08
У Тетяни Кіт – «срібло» юніорського чемпіонату світу

Вихованка тренера-викладача з вільної боротьби Калуської ДЮСШ «Сокіл» Миколи Пукіша, майстер спорту України 19-річна Тетяна Кіт, яка місяць тому стала бронзовим призером чемпіонату світу з жіночої боротьби серед студентів, днями поліпшила це своє досягнення. 8 серпня вона здобула срібну медаль чемпіонату світу з боротьби серед юніорів, що проходив у столиці Хорватії – Загребі.

Виступаючи у ваговій категорії до 55 кг, представленій 19-ма спортсменками з різних країн світу, Тетяна Кіт на шляху до фіналу перемогла представницю з Канади (17:0), американку (7:5) та азербайджанку (на туше). Однак у вирішальній сутичці за «золото» юніорського чемпіонату світу вона все-таки поступилася борчині з Монголії Алтантсетсег Баттсетсег.

З інших українських спортсменок, котрі змагалися на чемпіонаті світу в Загребі, ще одну медаль, щоправда, бронзову, здобула цьогорічна випускниця Львівського державного училища фізичної культури Лілія Горішна. Вона посіла третє місце у ваговій категорії до 51 кг.

Василь Ткачук.

Категорія: Вільна боротьба, дзюдо, самбо | Переглядів: 506 | Додав: monarch | Теги: Микола Пукіш, Тетяна Кіт, чемпіонат світу, вільна боротьба | Рейтинг: 0.0/0