Четвер, 25.04.2024, 01:16

Головна » 2012 » Квітень » 25 » У Софії завоювати ліцензію не судилося
19:30
У Софії завоювати ліцензію не судилося

20-22 квітня в Софії (Болгарія) пройшов перший європейський ліцензійний турнір з вільної та жіночої боротьби, за результатами якого перепустки на Олімпійські ігри в Лондоні отримували тільки фіналісти кожної вагової категорії.

У числі інших українських борців намагався завоювати на цьому турнірі олімпійську ліцензію й калушанин, заслужений майстер спорту України Василь Федоришин, однак до фіналу у ваговій категорії до 60 кг він не потрапив. Завадив нашому землякові домогтися бажаного результату азербайджанець Тогрул Асгаров, якому Василь поступився в півфінальній сутичці. В кінцевому підсумку калуський борець став бронзовим призером європейського ліцензійного турніру й відповідно путівку на Олімпіаду-2012 не здобув.

Щоправда, головний тренер чоловічої національної збірної України з вільної боротьби Руслан Савлохов не полишає надії на те, що Василь Федоришин спроможеться ліцензуватися на Олімпійські ігри вже за підсумками свого виступу на першому світовому ліцензійному турнірі, який 26 квітня розпочнеться в китайському місті Тайюань. Туди ж поїхав також ще один калуський борець Андрій Квятковський. Він змагатиметься за олімпійську ліцензію у ваговій категорії до 66 кг.

За підсумками світового ліцензійного турніру в Китаї путівки на Олімпіаду-2012 в Лондоні отримають три кращі борці кожної вагової категорії.

Василь Голинський.

Категорія: Вільна боротьба, дзюдо, самбо | Переглядів: 481 | Додав: monarch | Теги: вільна боротьба, Василь Федоришин, Андрій Квятковський, європейський ліцензійний турнір | Рейтинг: 5.0/1