П"ятниця, 19.04.2024, 11:13

Головна » 2013 » Жовтень » 1 » У парку змагалися четвертокласники
22:24
У парку змагалися четвертокласники

У першості міста з паркового орієнтування взяли участь команди учнів 4-их класів першої, другої, третьої, п’ятої, шостої та сьомої загальноосвітніх шкіл Калуша. Кожна складалася з двадцяти дітей. Вони змагалися на короткій спринтерській дистанції. Маршрут пролягав навколо озера при умові правильно обраного шляху учасником забігу мав бути подоланий за 3-4 хвилини. Дівчатка змагалися окремо від хлопчиків.

У проведенні першості міста з паркового орієнтування дорослим тренерам допомагала 14-річна учениця ЗОШ №3 Валентина Саприкіна. У своєму віці вона уже захистила звання кандидата в майстри спорту зі спортивного орієнтування.

Звісно, четвертокласникам, які змагалися, ще далеко до таких здобутків, яких домоглася трохи старша від них Валентина, але юні орієнтувальники старалися пробігти дистанцію з контрольними пунктами якомога швидше. Під час оголошення підсумків першості міста були і радісні миті і сльози на очах в деяких дітей, але все ж переможців судді визначили справедливо. Ними стали учень ЗОШ №2 Назар Коник та учениця ЗОШ №1 Юлія Триндей. Чемпіонів, а також призерів було нагороджено грамотами і футболками від Калуського МЦФЗН «Спорт для всіх».

У загальнокомандному заліку перше місце вибороли четвертокласники шостої школи, друге місце посіли їхні ровесники з п’ятої школи, а  третє місце дісталося учням четвертого класу першої школи.

Надалі такі ж змагання з паркового орієнтування в Калуші планують провести і серед учнів 5-их, 6-их, 7-их і 8-их класів загальноосвітніх шкіл нашого міста.

Наш кор.

Категорія: Спортивне орієнтування | Переглядів: 604 | Додав: monarch | Теги: першість міста Калуша, Валентина Саприкіна, Спортивне орієнтування | Рейтинг: 5.0/1