Кращі спортсмени
Безрука Мар’яна, 1991 р. н., вільна
боротьба, майстер спорту України, член національної збірної України, срібна
призерка чемпіонату України серед дорослих, чемпіонка України серед молоді
(тренер – Микола Пукіш, ДЮСШ «Сокіл»).
Відливана Марія, 1983 р. н., важка
атлетика, майстер спорту міжнародного класу, член національної збірної України,
срібна призерка Кубку України (тренер – Ігор Стечак, ДЮСШ «Сокіл»).
Зеленяк Андрій, 1987 р. н., бокс,
майстер спорту України, член національної збірної України, переможець Кубку
України (тренер – Олександр Соколовський, ДЮСШ «Сокіл»).
Квятковський Андрій, 1990 р. н., вільна
боротьба, майстер спорту міжнародного класу, член національної збірної України,
учасник ХХХ Олімпійських ігор в Лондоні (тренер – Юрій Кірілов, ДЮСШ управління
освіти міськради).
Квятковська Мар’яна, 1988 р. н., вільна
боротьба, майстер спорту міжнародного класу, член національної збірної України,
бронзова призерка чемпіонату України (тренер – Юрій Кірілов).
Кіт Тетяна, 1994 р. н., вільна
боротьба, майстер спорту України, член національної збірної України, 5-е місце
на чемпіонаті світу серед молоді, срібна призерка чемпіонату та Кубку України
(тренер – Микола Пукіш).
Кучма Андрій, 1991 р. н., вільна
боротьба, майстер спорту України, чемпіон України (тренер – Ігор Барна, ДЮСШ
управління освіти міськради).
Наконечний Віталій, 1986 р. н.,
спортивна гімнастика, майстер спорту міжнародного класу, член національної збірної
України, 4-е місце на ХХХ Олімпійських іграх в Лондоні в командному заліку (колишній
тренер спортсмена – Ярослав Книщук, ФСК «Нафтохімік»).
Пасічник Христина, 1985 р. н., жіночий
футбол, майстер спорту України, срібна призерка чемпіонату України, володарка
Кубку України (тренер – Микола Пристай, ФСК «Нафтохімік»).
Свирид Андрій, 1995 р. н., вільна
боротьба, кандидат в майстри спорту України, 10-е місце на чемпіонаті світу
серед кадетів, чемпіон України серед молоді (тренер – Микола Пукіш).
Федоришин Василь, 1981 р. н., вільна
боротьба, заслужений майстер спорту України, член національної збірної України,
учасник ХХХ Олімпійських ігор в Лондоні (тренер – Ігор Барна).
Харів Ірина, 1989 р. н., вільна
боротьба, майстер спорту міжнародного класу, член національної збірної України,
срібна призерка чемпіонату України (тренер – Ігор Барна).
Кращі тренери
Барна Ігор Адамович (вільна боротьба) –
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту
України, тренер-викладач вищої категорії ДЮСШ управління освіти міськради.
Підготував Василя Федоришина – срібного призера Олімпійських ігор 2008 року в
Пекіні, учасника ХХХ Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні; Ірину Харів –
чемпіонку України; Андрія Кучму – чемпіона України.
Кірілов Юрій Олексійович (вільна
боротьба) – заслужений тренер України, тренер-викладач вищої категорії ДЮСШ
управління освіти міськради. Підготував Андрія Квятковського – учасника ХХХ
Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні, бронзового призера чемпіонату України;
Мар’яну Квятковську – бронзову призерку чемпіонату України.
Книщук Ярослав Миколайович (спортивна
гімнастика) – заслужений тренер України, тренер-викладач вищої категорії ДЮСШ
ФСК «Нафтохімік» (на жаль, уже покійний). Підготував Віталія Наконечного –
учасника ХХХ Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні, на яких спортсмен посів 4-е
місце у командних змаганнях і 6-е місце у вправах на коні.
Клим Василь Миколайович (дзюдо) – тренер-викладач
І категорії ДЮСШ «Сокіл». Підготував Сніжану Дутку – срібну призерку чемпіонату
Європи з самбо; Уляну Шудрову, яка 5-е місце на чемпіонаті України.
Куцук Омелян Йосипович (спортивне
орієнтування) – заслужений працівник фізичної культури і спорту України,
старший тренер-викладач вищої категорії зі спортивного орієнтування ДЮСШ
управління освіти міськради. Підготував Олександра Козачинського – чемпіона
України з орієнтування на лижах; Миколу Фодчука – чемпіона України з
орієнтування бігом; Сергія Моспана – чемпіона України з орієнтування на
надмарафонських дистанціях; Миколу Ковбасюка – чемпіона світу і Європи; Валентину
Пелехович – чемпіонку України зі спортивного орієнтування на лижах.
Мельник Людмила Володимирівна (легка
атлетика) – тренер-викладач І категорії ДЮСШ управління освіти міськради.
Підготувала Наталію Солтан – чемпіонку України серед юнаків та дівчат.
Пукіш Микола Миколайович (вільна
боротьба) – майстер спорту України, тренер-викладач вищої категорії ДЮСШ
«Сокіл». Підготував Тетяну Кіт – бронзову призерку чемпіонату України, 5-е
місце на чемпіонаті світу; Мар’яну Безруку – чемпіонку України серед молоді; Андрія
Свириду – чемпіона України серед молоді, 10-е місце на чемпіонаті світу серед
кадетів.
Пристай Микола Семенович (жіночий
футбол) – головний тренер жіночої футбольної команди «Нафтохімік». Підготував команду,
яка стала срібним призером чемпіонату України та здобула Кубок України.
Строчук Галина Миколаївна (спортивне
орієнтування) – майстер спорту України, тренер-викладач вищої категорії ДЮСШ
управління освіти міськради. Підготувала Марію Поліщук – чемпіонку України; Олександру
Поліщук – чемпіонку України; Ілону Бобик – срібну призерку чемпіонату України.
Стечак Ігор Григорович (важка атлетика)
– майстер спорту України, тренер-викладач вищої категорії ДЮСШ «Сокіл».
Підготував Марію Відливану – срібну призерку Кубку України.
Кращі меценати спорту
Барна Сергій Адамович – засновник торгової
мережі «Гостинний дім»: підтримка клубу вільної боротьби «Галичанин», юнацького
футболу міста.
Червоний Борис Михайлович – директор
ТзОВ «Телерадіокомпанія «Калуш»: підтримка футбольний клуб «Калуш»,
дитячо-юнацького футболу.
Чмихалов Сергій Вікторович – представник
президента ВАТ «ЛУКОЙЛ» в Україні, генеральний директор ПрАТ «ЛУКОР»: підтримка
жіночої футбольної команди «Нафтохімік» (Калуш), хокейної команди «Калуш»
(«Нафтохімік»), часткове утримання льодового палацу.
Василь Голинський.
|