Субота, 20.04.2024, 10:49

Головна » 2011 » Липень » 13 » У Чернігові голів напропускали забагато
00:56
У Чернігові голів напропускали забагато

Чернігівська „Легенда” в черговий раз підтвердила своє горде реноме флагмана вітчизняного жіночого футболу. 8 липня переконалися в цьому гравці калуської команди „Нафтохімік ПНУ”, які в гостях протистояли чернігівським футболісткам у першому півфінальному матчі Кубка України.

Звичайно, підопічним Івана Олійника було складно протистояти фавориткам зустрічі, але треба віддати їм належне: футболістки з Калуша намагалися грати гідно й інколи навіть ні в чому не поступалися господарям поля. Але вони ж першими і пропустили гол, причому дуже швидко. Мабуть, ніхто б не наважився спрогнозувати, як би надалі склалася гра, якщо б Юлія Корнієвець не відзначилася вже на другій хвилині матчу. А якщо врахувати те, що поєдинок кубковий, і тут важливий кожний епізод, то цей забитий гол дуже вплинув на подальший результат. Щоправда, збільшити рахунок ще в першому таймі „Легенді” не судилося. І не тільки тому, що суперниці намагалися робити все для того, щоб більше не пропустити. Просто проблем обидвом командам додала погода. В першому таймі почав падати дощ, тому гравці вимушені були боротися не тільки за результат, але і проти погоди. Виходячи з цього, мабуть, не варто звинувачувати ні чернігівських футболісток, ні їхніх суперниць в тому, що в першій половині зустрічі їм не завжди все вдавалося. Як наслідок, на перерив команди пішли при мінімальній перевазі „Легенди”, що ще зберігало хоч якусь інтригу.

Поки почався другий тайм, футбольне поле стадіону дещо підсохло, і вже мало що нагадувало про те, що тут ще недавно падав дощ. Ну, хіба тільки калюжі на бігових доріжках. І цей факт відчутно вплинув на гру команд, щоправда, суттєво поліпшила свої атакуючі дії одна з них, тобто „Легенда”. Минуло тільки вісім хвилин після відновлення гри, як захист „Нафтохіміка” почав помилятися, чим чернігівські футболістки не могли не скористатися. В результаті підопічним Сергія Сапронова доволі швидко вдалося довести рахунок в матчі до розгромного. Ще не встигли команди відіграти в другому таймі й двадцять хвилин, як рахунок уже був 4:0. І тільки після цього Іван Олійник почав робити заміни. А „Легенда” в цей час могла забити ще один гол. Особливо чернігівські футболістки намагалися відзначитися при виконанні штрафних, кутових ударів, але влучити у ворота не вдавалося. Та й голкіпер команди „Нафтохімік ПНУ”Аня Подвисоцька явно не хотіла ще пропускати голи у свої ворота. Однак як вона не старалася, але ще два рази їй таки довелося вийняти м’яч із сітки воріт. І двічі після влучних ударів Юлії Корнієвець, яка загалом забила в цьому матчі чотири голи.

За кілька хвилин, що ще залишалися до фінального свистка, футболістки калуської команди декілька разів могли забити гол престижу, однак заставити хоча б раз вийняти м’яч із сітки своїх воріт Катерину Самсон, а потім й Ірину Санець, яка її замінила, гостям не вдалося.

Перемога „Легенди” над „Нафтохіміком” з рахунком 6:0 в першому півфінальному матчі Кубка України з жіночого футболу вже фактично на 80% визначила команду, яка з цієї пари вийде до фіналу. Однак все-таки не будемо робити поспішних прогнозів, а дочекаємося результату матчу-відповіді в Калуші. Тоді й скажемо, хто з цих команд 23 липня вийде на поле стадіону ім. Банникова, щоб поборотися за Кубок України з харківською командою „Житлобуд-1”. Вона потрапила у фінал без бою, оскільки команда „АТЕКС” з Києва відмовилася від участі в півфіналі національного Кубка.

У Чернігові команда "Нафтохімік ПНУ" виступала в такому складі: Аня Подвисоцька, Марія Павлюк, Оксана Нефьодова, Катя Кіріна (Вікторія Пилипів, 64), Надія Стецюк, Лідія Шпак, Ангеліна Молошик (Ірина Марчук, 69), Христина Ботюк (Ольга Подлецька, 83), Надія Чайка (Альона Клепач, 67), Інна Прокопчук, Вікторія Дем’янюк.

Артем Терентьєв, Sport.ua

Категорія: Жіночий футбол | Переглядів: 500 | Додав: monarch | Теги: жіночий футбол, Легенда. Нвфтохімік ПНУ, Кубок України, Іван Олійник | Рейтинг: 5.0/1