Четвер, 25.04.2024, 17:34

Головна » 2011 » Червень » 14 » Тур сухих рахунків
20:18
Тур сухих рахунків

Шостий тур чемпіонату України з футболу серед жіночих команд, що пройшов минулої неділі, не приніс сенсацій. Прогнозовано перемогли команди, які вважалися фаворитами у матчах зі своїми суперниками. Щоправда, несподіваними для багатьох уболівальників виявилися підсумкові рахунки цих поєдинків. Всі чотири матчі завершилися перемогами одних команд над іншими з сухими рахунками. Так, у Харкові місцева команда „Житлобуд-1” з рахунком 7:0 обіграла уманську команду „Ятрань”, костопільська „Родина” вдома поступилася чернігівській „Легенді” – 0:5, а донецька „Дончанка – ЦПОР” і калуська команда „Нафтохімік ПНУ” з однаковим рахунком 5:0 перемогли на своїх футбольних полях відповідно київський АТЕКС та маріупольську „Іллічівку”.

Минулої неділі на стадіоні „Хімік” наша команда могла обіграти „Іллічівку” і з двозначним сухим рахунком, однак підопічні Івана Олійника як у першому, так і в другому таймі не використали безліч моментів, коли просто зобов’язані були забивати голи. Особливо багато разів не влучали у ворота, виходячи віч-на-віч з голкіпером „Іллічівки” Валерією Гаєвською, нападники команди „Нафтохімік ПНУ” Христина Ботюк і Дар’я Дарицька. В кількох епізодах вони навіть з воротарського майданчика ухитрялися спрямовувати м’яч мимо воріт або прямо в голкіпера маріупольської команди. І в цьому напрямку, очевидно, тренерам Іванові Олійнику та Романові Драгану треба буде в падальшому більше працювати з футболістками, адже не реалізовувати стільки багато стовідсоткових моментів для забивання голів аж ніяк не годиться.

Попри те, що невлучні удари Христини Ботюк і Дар’ї Дарицької викликали в уболівальників посмішки та розчарування, саме цим футболісткам вони й найчастіше аплодували за результативні дії в матчі з „Іллічівкою”. Христина потішила присутніх на стадіоні, відкривши рахунок у поєдинку вже на другій хвилині. При цьому нападниця технічно обіграла двох захисників і воротаря. А на 6-ій хвилині вона ж забила другий гол, щоправда, з пенальті, яке „заробила” Дар’я Дарицька.

У другому таймі вже Дар’я Дарицька відзначилася двома голами. А останній п’ятий гол забила у ворота „Іллічівки” ще одна нападниця калуської команди Надія Чайка.

Після зіграних командами матчів шостого туру чемпіонату України з жіночого футболу турнірна таблиця набула такого вигляду: