П"ятниця, 19.04.2024, 06:26

Головна » 2014 » Квітень » 5 » Троє колишніх гравців «Нафтохіміка» – срібні призери турніру «Кубанська весна»
23:17
Троє колишніх гравців «Нафтохіміка» – срібні призери турніру «Кубанська весна»

У столиці останніх Олімпійських ігор – місті Сочі Російської Федерації 20-30 березня пройшов традиційний міжнародний футбольний турнір серед жіночих молодіжних збірних WU19 «Кубанська весна». В змаганнях брали участь 12 команд: Росія, США, Україна, Іран, Туреччина, Угорщина, Румунія, Естонія, Ізраїль, Словаччина, Азербайджан і збірна Красноярського краю.

Формула проведення «Кубанської весни-2014» була така ж, як і в попередні роки. Учасники змагань були розділені на три групи по чотири команди. За підсумками групового етапу 8 кращих збірних − переможці груп, колективи, які вибороли другі місця, а також дві кращі команди з числа тих, які посіли треті місця в своїх квартетах, виходили до раунду плей-оф. Інші чотири команди розігрували між собою місця з дев’ятого по дванадцяте.

Молодіжна збірна України WU19, яка минулого року здобула срібні медалі міжнародного турніру «Кубанська весна», потрапила до групи А, в якій перемогла всіх своїх суперників: команди Ірану (1:0), Естонії (3:0) та Словаччини (1:0). В1/4 фіналу підопічні старшого тренера української команди Наталії Зінченко обіграли збірну Румунії з рахунком 3:2, а в півфіналі подолали збірну Красноярського краю – 2:1.

У вирішальному поєдинку за чемпіонський титул турніру «Кубанська весна» українки зійшлися з молодіжною збірною Росії WU19. Господарки змагань розпочали матч дуже активно і вже на 26-іх хвилині першого тайму перемагали наших дівчат з рахунком 3:0. Однак ще до перерви підопічні Наталії Зінченко спромоглися один гол відквитати. У другому таймі українки ще більше активізували свої атакуючі дії, проте забили у ворота росіянок теж тільки один гол.

Отже, молодіжна збірна України WU19 поступилася господаркам змагань з рахунком 2:3 і другий рік поспіль стала срібним призером турніру «Кубанська весна». В її складі здобули срібні медалі цих змагань міжнародного рівня і троє колишніх гравців жіночої футбольної команди «Нафтохімік» (Калуш) – голкіпер Олександра Григорович, захисник Вікторія Дем’янюк і півзахисник Вероніка Андрухів, які тепер виступають за інші професійні футбольні клуби України. До речі, Вікторія та Вероніка в Сочі провели за українську молодіжну матчі з усіма її суперниками. Олександра ж весь турнір просиділа на лаві запасних, а ворота нашої збірної захищала її колега по команді Альбіна Фомченко. Лише в матчі з естонками всього 14 хвилин зіграла у воротах молодіжної збірної України WU19 Марія Борщ.

Василь Ткачук.

Категорія: Жіночий футбол | Переглядів: 543 | Додав: monarch | Теги: жіночий футбол, Олександра Григорович, Вероніка Андрухів, міжнародний турнір Кубанська весна, Вікторія Демянюк | Рейтинг: 5.0/1