Середа, 24.04.2024, 17:18

Головна » 2011 » Вересень » 12 » Перемога в Калуші харків’янкам далась нелегко
22:30
Перемога в Калуші харків’янкам далась нелегко

9 вересня жіночі футбольні команди, що виступають в чемпіонаті України, провели свої чергові матчі. До Калуша цього дня прибула на гру провідна команда країни – "Житлобуд-1" з Харкова, яка цьогоріч стала володарем Кубка України, обігравши у фінальному матчі не менш титуловану чернігівську команду "Легенда".

Звісно, що харків’янки, які мають велике бажання покласти в кришталевий кубок золоті медалі чемпіонату України 2011 року, були налаштовані здобути в Калуші три очки. І це завдання вони виконали, однак отримали перемогу над командою "Нафтохімік ПНУ" не так уже й легко. Підопічні Івана Олійника склали в домашньому поєдинку гідний опір харківським футболісткам, проте більш технічні гості все-таки домоглися бажаного для себе результату.

Забивши перший гол вже на 6-ій хвилині матчу, коли захисники "Нафтохіміка" дозволили Ії Андрущак у штрафному майданчику головою прицільно спрямувати м’яч у верхній кут воріт, харків’янки надалі намагалися подвоїти рахунок, однак невдовзі вже їм довелось виймати шкіряну кулю з своїх воріт. На 15-ій хвилині м’яч після подачі з кутового отримала поблизу лінії воротарського майданчика Вікторія Пилипів, яка не втратила слушну нагоду забити гол.

Нічийний рахунок в матчі протримався до 41-ої хвилини, коли наші футболістки дозволили вийти на ударну позицію Анні Мозольській, яка заставила голкіпера команди гоподарів поля Вікторію Сагайдачку вдруге вийняти м’яч із сітки воріт. У другому таймі збільшити свою перевагу в цьому поєдинку команда „Житлобуд-1” не спромоглася. Не забила більше голів і команда "Нафтохімік ПНУ".

Лідер цьогорічного чемпіонату України  – чернігівська „Легенда” 9 вересня в Умані обіграла місцеву команду „Ятрань” з рахунком 2:0. Цього ж дня донецька „Дончанка-ЦПОР” на власному полі перемогра маріупольську „Іллічівку” – 9:0, а „Родина” з Костополя вдома обіграла столичну команду АТЕКС з рахунком 1:0.

Наступний тур в чемпіонаті України з жіночого футболу відбудеться аж 27 вересня. Цього дня команда „Нафтохімік ПНУ”, яка з 19-ма очками посідає третє місце в турнірній таблиці, зіграє вдома поєдинок з „Родиною”, в активі якої 13 очок, однак костопільська команда провела в чемпіонаті на одну гру менше.

Невелика пауза в національному чемпіонаті викликана участю молодіжної жіночої збірної України (U-19) з футболу в груповому міні-турнірі першого відбірного етапу чемпіонату Європи 2012 року, який 17-22 вересня пройде в Словаччині. Тут за дві путівки до наступного раунду Євро-2012 змагатимуться збірні команди Словаччини, України, Швеції і Сербії. Головний тренер української „молодіжки” Олександр Масальський вже визначив для цього турніру основний склад гравців, до якого ввійшли й чотири футболістки команди „Нафтохімік ПНУ” – Вікторія Пилипів, Дар’я Дарицька, Ангеліна Молошик і Марія Михайлюк.

Василь Голинський.

Категорія: Жіночий футбол | Переглядів: 523 | Додав: monarch | Теги: Марія Михайлюк, жіночий футбол, Вікторія Пилипів, Ангеліна Молошик, Іван Олійник, Чемпіонат України, Даря Дарицька | Рейтинг: 5.0/1