Спортивна гімнастика [9]
Інші види спорту [65]
Різне [10]
Посилання на спортивне відео [5]
Цікаві відеотрансляції із змагань різних рівнів за участю спортсменів Калущини. Добірка спортивних відеоновин, прес-конференцій, інтерв"ю ...

Форма входу

Головна » 2012 » Травень » 31 » «Нафтохімік» вийшов у лідери чемпіонату й півфінал Кубка України
19:55
«Нафтохімік» вийшов у лідери чемпіонату й півфінал Кубка України

Минулого тижня команда «Нафтохімік» (Калуш) провела два матчі зі столичним клубом «АТЕКС». 25 травня вона зіграла з цією командою на стадіоні «Наука» в Івано-Франківську поєдинок 8 туру чемпіонату України, який згідно з календарем змагань мав відбутися пізніше – 21 липня, а 27 травня, в день святкування 575-річчя Калуша зустрілася з нею на стадіоні «Хімік» в поєдинку 1/4 фіналу розіграшу Кубка країни. В обидвох матчах наші футболістки переконливо перемогли киянок.

На початку поєдинку в Івано-Франківську явно поталанило гостям, які забили перший гол. М’яч опинився в сітці воріт «Нафтохіміка» вже на 7-ій хвилині першого тайму через непорозуміння захисників і голкіпера, яким скористалася киянка Оксана Холод.

Після цього досить довго футболісткам «Нафтохіміка» не вдавалося організувати свою результативну атаку. Вони ніяк не могли налагодити командну гру й до того ж гості часто вміло створювали штучні офсайди. Уникнути чергового положення поза грою та вийти віч-на-віч з голкіпером «АТЕКСу» спромоглася аж на 28-ій хвилині нападниця Гаяне Костанян, яка й зрівняла рахунок в матчі. А за кілька хвилин до завершення першого тайму аналогічним чином відзначилася інша нападниця «Нафтохіміка» Дарія Кравець.

У другому таймі підопічні Миколи Пристая довели свою явну перевагу над суперницями до розгромного рахунку 6:1. Спочатку свій другий гол у матчі з «АТЕКСом» забила Гаяне Костанян, а потім почергово влітали м’ячі в сітку воріт київської команди після влучних ударів Надії Чайки, Ольги Бойченко та Ірини Марчук.

Здобувши цю перемогу, команда «Нафтохімік» очолила турнірну таблицю чемпіонату України з жіночого футболу. В її активі 12 очок, які набрала в 5 іграх.

На стадіоні «Хімік» в Калуші початкові кубкового матчу передувала приємна процедура. Виконавчий директор ФК «Нафтохімік» Михайло Овчар урочисто вручив пам’ятні статуетки захисникові Юлії Ващенко, яка 25 травня зіграла двохсотий матч в чемпіонаті України, та нападниці Христині Ботюк, яка всоте одягла футболку калуського клубу в офіційних поєдинках.

Щодо самого матчу 1/4 фіналу розіграшу Кубка України з жіночого футболу між командами «Нафтохімік» і «АТЕКС», то його наші футболістки провели в атакуючому стилі та з великим бажанням подарувати калуським уболівальникам чергову перемогу над суперницями з великим рахунком. Особливо результативно вони відіграли перший тайм, забивши у ворота київського клубу п’ять голів та не дозволивши його гравцям спромогтися створити бодай один більш-менш небезпечний момент біля воріт, що захищала Анна Подвисоцька.

Двічі підтвердила в першій 45-хвилинці своє вміння обігрувати на швидкості захисників, виходити на побачення з голкіпером та перегравати його кращий бомбардир цьогорічного чемпіонату України вірменська легіонерка «Нафтохіміка» Гаяне Костанян. Також у першому таймі два голи додала до свого активу Олена Бойченко, а ще один гол у ворота «АТЕКСу» забила з пенальті Юлія Ващенко.

У другому таймі головний тренер команди «Нафтохімік» Микола Пристай загалом зробив аж шість замін, дозволивши зіграти у матчі з «АТЕКСом» іншим футболісткам. Цим намагалися скористатися гравці київського клубу, які дещо активізувалися. Однак забити бодай один гол їм не судилося. А ось нападниця «Нафтохіміка» Гаяне Костанян оформила в цьому матчі хек-трик, реалізувавши і в другому таймі ще один свій вихід сам на сам з голкіпером команди «АТЕКС».

У додані суддею хвилини до основного часу поєдинку з київським клубом реальний шанс збільшити рахунок до 7:0 на користь нашої команди втратила Христина Ботюк. Вийшовши віч-на-віч з воротарем, вона, на жаль, відзначитись не зуміла.

Обігравши «АТЕКС», команда «Нафтохімік» тепер проведе два матчі 1/2 фіналу розіграшу Кубка України 30 серпня і 5 вересня з його чинним володарем – командою «Житлобуд-1» (Харків). Також у ці дні в півфіналі Кубка країни зіграють між собою маріупольська «Іллічівка» і донецька «Донеччанка», яка вдома створила сенсацію, обігравши чернігівську «Легенду» з рахунком 6:1.

А наступний матч в чемпіонаті України команда «Нафтохімік» проведе цієї неділі в Калуші з «Іллічівкою». Початок поєдинку на стадіоні «Хімік» о 16.00.

Василь Голинський.

Категорія: Жіночий футбол | Переглядів: 438 | Додав: monarch | Теги: жіночий футбол, чемпіонат України-2012, Кубок України, Христина Ботюк, Михайло Овчар | Рейтинг: 5.0/1