Четвер, 25.04.2024, 21:33

Головна » 2012 » Січень » 18 » "Нафтохімік – ДЮСШ-3" продовжить боротьбу за Кубок України
01:50
"Нафтохімік – ДЮСШ-3" продовжить боротьбу за Кубок України

Попри поразку в першому виїзному матчі 1/4 розіграшу Кубка України з жіночого футзалу від черкаського клубу "ІМС-ЧНУ" з рахунком 0:3, калуська команда "Нафтохімік – ДЮСШ-3" все-таки зуміла за результатами двох поєдинків вийти до наступного етапу цього турніру. 15 січня в ігровому залі ДЮСШ "Сокіл" вона в домашньому матчі обіграла суперника з бажаним для себе рахунком.

За словами тренера нашої команди Романа Драгана, перемога над футзалістками з Черкас, які виступають у вищій лізі чемпіонату України з футзалу, далася нелегко. Гості першими відзначилися й буквально за дві хвилини до завершення першого тайму вже вели в рахунку 2:0. Однак на перерву команди все-таки пішли за нічийного рахунку 2:2.

У дебюті другого тайму команда "Нафтохімік – ДЮСШ-3" спромоглася забити ще три голи й таким чином розвіяла скептичні думки окремих калуських вболівальників про те, що господарки майданчика не зуміють домогтися в цьому матчі перемоги з бажаною для себе різницею забитих і пропущених м’ячів. Та й шанс збутися їхнім прогнозам значно збільшився в середині другого тайму, коли рахунок в поєдинку вже був 5:4 на користь підопічних Івана Олійника. Проте футзалістки команди "Нафтохімік – ДЮСШ-3" у завершальні хвилини матчу проявили неабияку волю до перемоги, забили аж чотири голи й в підсумку обіграли черкащанок з рахунком 9:4. У складі калуської команди шість разів відзначилася влучними ударами Ангеліна Молошик, два м’ячі записала до свого активу Христина Ботюк і один гол забила Вікторія Пилипів.

15 січня також в Сумах відбувся другий матч 1/4 розіграшу Кубка України з жіночого футзалу між командами "УАБС НБУ" і "Біличанка-НПУ" з селища Коцюбинське Київської області. Перемогу в ньому здобули гості з рахунком 7:2. Команда з Коцюбинського, як відомо, не мала проблем з суперником і в першому домашньому поєдинку, в якому розгромила сумчанок з рахунком 13:0. А ось команди "Злагода-Олімпік" (Дніпропетровськ) та "Ятрань-Уманьфермаш-УДПУ" (Умань) потрапили до півфіналу Кубка України достроково, оскільки їхні суперники відмовилися зіграти з ними ще перші чвертьфінальні кубкові матчі.

Таким чином, згідно з попередньо погодженим регламентом Кубка України з футзалу серед жіночих команд, у поєдинках 1/2 фіналу розіграшу національного трофею зустрінуться: "Біличанка-НПУ" – "Злагода-Олімпік" і "Нафтохімік – ДЮСШ-3" – "Ятрань-Уманьфермаш-УДПУ". За інформацією, наближеною до офіційної, два матчі між цими командами пройдуть 29 лютого і 15 березня.

Нагадаємо, що минулого року Кубок України з жіночого футзалу вшосте в своїй історії здобула "Біличанка-НПУ", яка у фіналі обіграла калуську команду "Нафтохімік – ДЮСШ-3" з рахунком 13:2.

Василь Ткачук.

На знімку: фрагмент минулочічного фінального матчу за Кубок України між командами "Біличанка-НПУ" і "Нафтохімік - ДЮСШ-3".
Прикріплення: Зображення 1
Категорія: Футзал | Переглядів: 595 | Додав: monarch | Теги: Нафтохімік-ДЮСШ-3, Роман Драган, Кубок України, Ангеліна Молошик, Іван Олійник, футзал | Рейтинг: 5.0/1