Четвер, 28.03.2024, 18:39

Головна » 2013 » Квітень » 29 » На виїзді – виграш, вдома – поразка
21:57
На виїзді – виграш, вдома – поразка

З приємної перемоги та прикрої поразки розпочав чемпіонат області з футболу ФК «Калуш», який перед стартом нового сезону покинули Андрій Рибатчин (МФК «Тепловик» Івано-Франківськ), Михайло Ляхович («Кроно-Карпати» Брошнів-Осада), Назарій Драган «Нива» Дубляни Львівської області) та Андрій Драган («Нафтовик» Долина). Натомість склад калуської команди поповнили молоді виконавці Ростислав Стефанюк, Юрій Коско і Володимир Котнюх (ФК «Калуш»-юнаки), Роман Антоник і Юрій Павлів (МФК «Тепловик»), Святослав Яцущак («Придністров'я» Тлумач), Олег Турчин, Любомир Федик, Микола Мельниченко і Олег Питльований («Кроно-Карпати»), а її головним керманичем і водночас граючим тренером став Андрій Король.

Тож тепер коротко про приємну і неприємну новини. 21 квітня у стартовому матчі обласного чемпіонату ФК «Калуш» обома складами обіграв на виїзні команду «Гал-Вапно-Енергетик» (Галич) з однаковим рахунком 2:1. Ця перемога калуських футболістів, здобута, до речі, в Бурштині на стадіоні «Енергетик», викликала певне невдоволення у галицьких уболівальників, які ще в під час матчу почали поговорювати про можливе призначення головним тренером їхньої команди Миколи Пристая. І невдовзі ці чутки таки підтвердилися. Микола Семенович очолив «Гал-Вапно-Енергетик».

А ось у вербну неділю, 28 квітня, ФК «Калуш», відкриваючи новий футбольний сезон домашнім матчем з муніципальним футбольним клубом «Ніка-Тепловик» з обласного центру, до певної міри розчарував своїх уболівальників. Підопічні Андрія Короля розгромно поступилися гостям з рахунком 2:6. У складі ФК «Калуш» відзначилися забитими голами Василь Савчин (наприкінці першого тайму, коли господарі вже програвали 0:4) та уже згадуваний Король (на 58-й хвилині другого тайму, скоротивши розрив у рахунку до двох м’ячів). Однак після цього голкіпер калушан Богдан Кузів вимушений був ще двічі виймати бальон із сітки воріт. Причому останній гол іванофранківці забили з пенальті вже тоді, коли арбітр Анастасія Романюк з обласного центру додала до основного часу поєдинку три хвилини.

У наступному турі чемпіонату області з футболу калушани зустрінуться 1 травня в Отинії з місцевою командою «Славія», а на стадіоні «Хімік» вони прийматимуть свого чергового суперника аж 19 травня. Цього дня до Калуша приїде в гості команда «Кроно-Карпати» з селища Брошнів-Осада.

Василь Ткачук.

Світлини Василя Мельника.

Категорія: Футбол | Переглядів: 559 | Додав: monarch | Теги: Андрій Король, футбол, ФК Калуш, чемпіонат області | Рейтинг: 5.0/1