Четвер, 28.03.2024, 19:54

Головна » 2013 » Серпень » 29 » На авансцені міського парку змагалися силачі Калущини
00:06
На авансцені міського парку змагалися силачі Калущини

Минулої суботи в Калуші на авансцені парку культури і відпочинку ім. Івана Франка відбувся відкритий особисто-командний чемпіонат міста з пауерліфтингу у вправі жим штанги лежачи, присвячений 22-ій річниці незалежності України. В змаганнях, організованих управлінням у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міськради, взяли участь 26 чоловіків і три жінки, які представляли чотири спортивні клуби – «СОК», «Сокіл», «Кузня м’язів» і «Україна» з села Підмихайля.

Перед початком чемпіонату та у перерві між виступами атлетів розважали глядачів, що зібралися у парку, та атлетів представниці Калуської студії східного танцю «Магія сходу» з її керівником Тетяною Кузевич. А церемонію нагородження переможців і призерів змагань проводив чемпіон України з жиму лежачи (2008 р.) у своїй віковій групі міський голова Ігор Насалик. Дякуючи атлетам за активну участь у відкритому чемпіонаті міста з пауерліфтингу, він повідомив, що варто би на базі цих чотирьох спортивних клубів сформувати команду міста Калуша для її виступів в чемпіонаті України з цього силового виду спорту. А міська рада подбає про те, щоб надати фінансову підтримку калуським спортсменам для їх участі в змаганнях всеукраїнського рівня.

За підсумками відкритого чемпіонату міста з пауерліфтингу у вправі жим лежачи перше місце в загальнокомандному заліку вибороли атлети ФСК «Україна» з села Підмихайля, а друге і третє місця посіли відповідно команди спортклубів «Кузня м’язів» і «СОК».

З-поміж спортсменів, котрі змагалися у першому потоці, найкращих результатів домоглися: серед жінок – Уляна Ляхович (вагова категорія до 48 кг, ФСК «Україна»), Людмила Пилипчак (в/к до 53 кг, СК «Сокіл»), Аліна Воробець (в/к до 58 кг, ФСК «Україна»); серед чоловіків – Іван Горохолин (2 місце у в/к до 56 кг, СК «Кузня м’язів»), Сергій Оленчук (1 місце у в/к до 56 кг, ФСК «Україна»), Ігор Романчук (1 місце у в/к до 62 кг, ФСК «Україна»), Святослав Лесів (3 місце у в/к до 69 кг, ФСК «Україна»), Петро Корнас (2 місце у в/к до 69 кг, СК «Кузня м’язів»), Андрій Келебай (1 місце у в/к до 69 кг, СК «Сокіл»), Руслан Рубан (3 місце у в/к до 77 кг, СК «Кузня м’язів»), Ігор Терещенко (2 місце у в/к до 77 кг, СК «Кузня м’язів»), Геннадій Тужиляк (1 місце у в/к до 77 кг, ФСК «Україна»).

У другому потоці змагалися значно важчі спортсмени, серед яких абсолютним переможцем відкритого чемпіонату міста з жиму лежачи став Віталій Стефанишин (СК «Кузня м’язів»). Виступаючи у ваговій категорії до 85 кг, він підняв штангу, лежачи на горизонтальній лаві, завважки 170 кг, хоча вага самого спортсмена становила лише трохи більше 77 кг. Друге місце у в/к до 85 кг виборов Володимир Гарбарук (ФСК «Україна»).

У ваговій категорії до 94 кг переміг Олександр Лагодієнко (СК «Кузня м’язів») а друге місце посів Володимир Андреєв (СК «СОК»). Віталію Коротичу (ФСК «Україна») не було рівних у ваговій категорії до 105 кг. Два атлети СК «Кузня м’язів» Сергій Мостовий і Володимир Костів посіли у цій ваговій категорії відповідно друге і третє місця. А у надважкій ваговій категорії (понад 105 кг) відзначився Назар Устяновський (СК «Кузня м’язів»), вижавши штанку заважки 185 кг. На 5 кг легшу вагу підняли Володимир Насадик (ФСК «Україна») і Сергій Денисюк (СК «Кузня м’язів»), які посіли відповідно друге і третє місця. Володимиру дісталася друга сходинка п’єдесталу лише через те, що він виявився легшим за свого суперника.

Всім переможцям і призерам відкритого чемпіонату міста з пауерліфтингу у вправі жим лежачи Ігор Насалик вручив дипломи і пам’ятні кубки.

Василь Ткачук.

Категорія: Важка атлетика, пауерліфтинг | Переглядів: 1134 | Додав: monarch | Теги: ФСК Україна. СК Кузня мязів, Пауерліфтинг, Віталій Стефанишин, Ігор Насалик, чемпіонат міста Калуша | Рейтинг: 5.0/1