П"ятниця, 19.04.2024, 16:03

Головна » 2013 » Лютий » 18 » «Луцьк» обіграв «Нафтохімік» двома п’ятірками
22:17
«Луцьк» обіграв «Нафтохімік» двома п’ятірками

Пропущений поєдинок першого кола чемпіонату ЗУАХЛ між сусідами по турнірній таблиці ХК «Нафтохімік» і ХК «Луцьк» викликав неабиякий інтерес в калуських хокейних уболівальників. 16 лютого до льодового палацу прийшло подивитись це протистояння чимало місцевих любителів цього ігрового виду спорту. Зацікавив матч між калуськими та луцькими хокеїстами і генерального директора ТОВ «Карпатнафтохім» Володимира Шулиндіна, який теж вболівав за команду «Нафтохімік», спонсором якої з початку хокейного сезону 2012-2013 рр. виступило нафтохімічне підприємство, виконуючи зобов’язання укладеної між ВАТ «ЛУКОЙЛ» та Івано-Франківською ОДА угоди про співробітництво. Однак це не допомогло калуським хокеїстам здобути бажану перемогу над суперником.

У першому періоді команда «Нафтохімік», діями якої керував тренер Андрій Куць, а її старший тренер Олександр Фролов вирішив провести весь матч з луцькими хокеїстами в якості гравця, досить впевнено заволоділа ініціативою й тактично грамотно не дозволила гостям домогтися успіху в своїх атаках. Це й відобразилося на електронному цифровому табло. На першу перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь «Нафтохіміка». В складі господарів майданчика відзначилися влучними кидками Дмитро Яковина та Олександр Фролов.

Після такого вдалого початку поєдинку та зважаючи на те, що старший тренер ХК «Луцьк» Сергій Бєлих до Калуша на гру з «Нафтохіміком» привіз тільки 12 гравців разом з єдиним голкіпером Сергієм Тітовим, калуські уболівальники мали підставу сподіватися, що їхні улюбленці доведуть матч до переможного завершення. Однак не так сталося, як гадалося. Ще під час першого тайму тренерську лаву команди «Нафтохімік» через певні справи покинув Андрій Куць. А без керівника, як стало зрозуміло пізніше, молоді хокеїсти «Нафтохіміка» в окремих випадках не могли розібратися, кому і коли виходити на майданчик. Словом, в подальшому їхня командна гра явно погіршилася, порівняно з першим періодом. А ось досвідчені та значно старші гравці ХК «Луцьк», навпаки, урізноманітнили свої дії на майданчику, часто вдаючись до використання силових прийомів та організації швидких атак, на вістрі яких серед інших особливо виокремлювався своєю індивідуальною майстерністю Дмитро Цимбал, який в Луцьку працює головним тренером ДЮХК «Спарта».

До речі, цей нападник ХК «Луцьк» нещодавно вперше в історії волинського хокею виступав у складі збірної України на чемпіонаті світу з хокею з м’ячем (бенді), що проходив у Швеції, та став кращим бомбардиром серед українських бендістів. Свої бомбардирські якості Дмитро Цимбал продемонстрував і в поєдинку з «Нафтохіміком». У ворота господарів, які упродовж двох з лишком періодів захищав Олександр Матіїшин, а решта часу матчу – Роман Волосянко, він загалом закинув п’ять шайб. Крім того, Роман Цимбал тричі асистував своїм партнерам по команді Вадимові Бесарабу, Андрієві Вершецькому та Сергієві Горбатюку, коли вони відзначалися влучними кидками.

Натомість калушани лише в другому періоді спромоглися закинути дві шайби, які записали до свого активу Роман Павлів і Любомир Яковина, а в третьому періоді поступилися хокеїстам з Волині з сухим рахунком 0:4.

ХК «Луцьк», обігравши «Нафтохімік» зусиллями тільки двох своїх п’ятірок із загальним рахунком 8:4, довів, що він може цього сезону ще скласти гідну конкуренцію ХК «Явір» з Яворова в боротьбі за чемпіонство ЗУАХЛ. А молодим калуським хокеїстам, ймовірніше всього, доведеться ще попотіти, щоб зберегти за собою призове третє місце, адже наступного дня, 17 лютого, вони ще втрати дорогоцінні два очки, зігравши на виїзні з ХК «Червоноград» внічию 5:5.

Василь Ткачук.

Категорія: Хокей | Переглядів: 585 | Додав: monarch | Теги: ХК Нафтохімік. Андрій Куць, Роман Павлів, Олександр Фролов, чемпіонат ЗУАХЛ, Хокей, Дмитро Яковина, Любомир Яковина | Рейтинг: 5.0/1