Четвер, 28.03.2024, 20:59

Головна » 2013 » Серпень » 12 » Квятковський здобув «срібло» міжнародного турніру
22:47
Квятковський здобув «срібло» міжнародного турніру

23-річний калуський борець, майстер спорту міжнародного класу, учасник Олімпійських ігор в Лондоні Андрій Квятковський вдало виступив на меморіалі Ціалковського, що 10-11 серпня відбувся в польському місті Спала. Наш земляк виборов срібну медаль цього міжнародного турніру в своїй ваговій категорії до 66 кг.

На шляху до фіналу Андрій Квятковський переміг білоруса Жана Сафяна, поляка Рафала Статкевича, росіянина Сергія Теплякова й титулованого угорського спортсмена, учасника Олімпіади в Афінах, триразового бронзового призера чемпіонату Європи Георгія Воллера. І у вирішальній сутичці за «золото» Андрій після першої трихвилинки перемагав свого іменитого суперника – чемпіона світу серед військовослужбовців, багаторазового призера Голден Гран Прі Агахусейна Мустафаєва з Азербайджану (1:0), однак потім йому таки поступився з загальним рахунком 2:6.

А ось ще один вихованець калуської школи вільної боротьби – заслужений майстер спорту, срібний призер Олімпійських ігор в Пекіні Василь Федоришин у Польщі не спромігся домогтися бажаного результату. Виступаючи у ваговій категорії до 60 кг, він вже в першій сутичці поступився румунському спортсменові Іванові Гуйдею. До речі, саме його впевнено переміг у бронзовому фіналі інший український борець Микола Айвазян, який поклав румуна на туше ще в першій трихвилинці.

Крім Андрія Квятковського та Миколи Айвазяна, привіз з Польщі медаль і український борець Павло Олійник. Він посів друге місце у ваговій категорії до 96 кг.

Василь Ткачук.

Категорія: Вільна боротьба, дзюдо, самбо | Переглядів: 507 | Додав: monarch | Теги: меморіал Ціалковського, вільна боротьба, Василь Федоришин, Андрій Квятковський | Рейтинг: 5.0/1