Спортивна гімнастика [9]
Інші види спорту [65]
Різне [10]
Посилання на спортивне відео [5]
Цікаві відеотрансляції із змагань різних рівнів за участю спортсменів Калущини. Добірка спортивних відеоновин, прес-конференцій, інтерв"ю ...

Форма входу

Головна » 2012 » Листопад » 19 » Кубок гендиректора «Карпатнафтохіму» здобула команда політехнічного коледжу
22:33
Кубок гендиректора «Карпатнафтохіму» здобула команда політехнічного коледжу

Минулого тижня в Калуші пройшов перший дитячий волейбольний турнір серед учнів та студентів навчальних закладів міста і Калуського району на призи генерального директора ТОВ «Карпатнафтохім» Володимира Шулиндіна. Змагались за нагороди від керівника підприємства 13 команд юних волейболістів віком до 16 років.

На урочистому відкритті турніру його учасників привітали та побажали волейболістам успіхів заступник генерального директора ТОВ «Карпатнафтохім» Юрій Безуглий і голова об’єднаного профкому «ЛУКОР – Карпатнафтохім» Олег Кушлик. Голова ФСК «Нафтохімік» Василь Худин ознайомив юних спортсменів з програмою змагань, зауваживши, що їхній призовий фонд становить понад 16 тис. грн. А після виконання гімну «Карпатнафтохіму», який проспівала місцева солістка Наталія Чолій, у двох спортзалах – ФСК «Нафтохімік» та Калуського політехнічного коледжу – розгорнулися безкомпромісні волейбольні баталії між командами, яких шляхом жеребкування було поділено на дві групи.

Як ми уже повідомляли в попередньому числі «КН», за результатами відбірних змагань право продовжити боротьбу за головний трофей турніру та основні його призи вибороли по дві кращі команди з кожної групи. Іншого дня волейбольні колективи, які посіли другі місця в своїх групах, зіграли поєдинок між собою, за підсумком якого третє призове місце виборола на турнірі команда Калуського ВПУ №7. Волейболісти училища лише у третьому сеті вирішального матчу вирвали перемогу в учнівської команди ЗОШ №4.

Напруженим і захоплюючим видався і фінальний поєдинок між командами Калуського політехнічного коледжу та Войнилівської ЗОШ. Сільські школярі чинили гідний опір студентам, однак все-таки поступилися волейболістам коледжу з рахунком 0:2.

Команда-переможниця першого дитячого волейбольного турніру серед учнів та студентів навчальних закладів міста і Калуського району отримала в нагороду почесний кубок, три дороговартісні волейбольні м’ячі всесвітньо відомої компанії Mikasa, а також грамоту за перше місце, пам’ятні вимпела та солодкі призи. Грамотами, вимпелами та солодощами були винагороджені абсолютно всі команди-учасники цих змагань. А волейболістам команд Войнилівської ЗОШ і Калуського ВПУ №7, які посіли відповідно друге і третє місця, організатори турніру теж вручили по три волейбольні м’ячі виробництва компанії Mikasa.

Виступаючи на закритті змагань, Юрій Безуглий висловив сподівання, що започаткований у Калуші дитячий волейбольний турнір на призи генерального директора ТОВ «Карпатнафтохім» стане традиційним.

Василь Голинський.

Категорія: Волейбол | Переглядів: 780 | Додав: monarch | Теги: волейбол, турнір на призи генерального директ, Калуський політехнічний коледж, Володимир Шулиндін | Рейтинг: 5.0/1