Головна » 2013 » Серпень » 12 » Команди екс-наставників «Нафтохіміка» зіграли внічию
22:38
Команди екс-наставників «Нафтохіміка» зіграли внічию

ФК «Калуш» – «ГалВапно-Енергетик» (Галич) – 1:1

На відміну від попередньої гри з яремчанськими «Карпатами» у матчі з командою «ГалВапно-Енергетик», який проходив минулої неділі на стадіоні «Хімік», у калушан не все виходило. Було багато технічного браку, помилок при передачах.

У гостей, навпаки, виходило майже все. І вже в першому таймі вони принаймні двічі могли відкрити рахунок. Відчувалася рука досвідченого наставника Миколи Пристая. Та все обійшлося.

Заміни, проведені тренером калушан Романом Драганом, дозволили дещо вирівняти гру, а на 86-ій хвилині після подачі з лівого флангу, виконаної дебютантом ФК «Калуш» Володимиром Борщом, м’яч головою спрямував у сітку воріт галичан Олег Боднар.

Перемога, здавалось, вже була в господарів у кишені, однак на 1-ій доданій хвилині до основного часу матчу галичани провели швидку контратаку і в сутичці біля воріт Богдана Кузіва гравцеві команди «ГалВапно-Енергетик» Денису Рудницькому вдалося проштовхнути м’яч у ворота ФК «Калуш».

Ще зовсім недавно Роман Драган отримував уроки майстерності від Миколи Пристая, коли вони обидва працювали в жіночому футбольному клубі «Нафтохімік», а тепер учитель і учень протистояли один одному. І, як бачите, підписали мирову – 1:1.

Звітний матч чемпіонату області з футболу проти команди «ГалВапно-Енергетик» ФК «Калуш» провів у такому складі: Богдан Кузів, Тарас Фітковський, Ярослав Олевич, Ярослав Микуляк, Роман Яловий (Степан Гудак, 71), Олег Питльований (Олег Боднар, 50), Орест Мельник, Юрій Коско, Василь Савчин (Володимир Борщ, 78), Андрій Драган, Андрій Король (Богдан Гутник, 52).

Калуські юнаки перемогли своїх ровесників з Галича з рахунком 2:1. Все вирішилося в першому таймі. Гості відкрили рахунок, а потім калушани двічі вразили ворота суперників.

Ростислав Михайловський.

Категорія: Футбол | Переглядів: 479 | Додав: monarch | Теги: Богдан Кузів, Олег Боднар, футбол, Роман Драган, ФК Калуш, чемпіонат області, Микола Пристай | Рейтинг: 5.0/1