Четвер, 28.03.2024, 21:56

Головна » 2011 » Грудень » 20 » Калуський «Гранд» – срібний призер міжнародного турніру
00:03
Калуський «Гранд» – срібний призер міжнародного турніру

У польському місті Горліце – побратимі міста Калуша завершився ХХІ міжнародний турнір з футзалу, який тривав упродовж десяти днів. Серед 16 команд-учасниць цих змагань були й три аматорські футзальні колективи з Калущини. З них найуспішніше виступила міська команда «Гранд».

– У міжнародному турнірі з футзалу, що проводиться в Горліце, наша команда брала участь вже вшосте, – констатував представник «Гранду» Валерій Займа. – У 2008 році ми привезли з Польщі бронзові медалі, а цього року стали срібними призерами цього турніру.

За словами Валерія, на шляху до фінального матчу команда «Гранд» успішно подолала два етапи змагань, що проходили в чотирьох групах, в кожній з яких спочатку виступали по чотири, а потім по три колективи. Відтак вісім кращих команд вже продовжували боротьбу за нагороди за олімпійською системою.

У чвертьфіналі «Гранду» протистояла польська команда «Сосніца». Зіграні два тайми по 10 хвилин чистого часу не виявили переможця цієї пари, тож командам довелося пробивати 7-метрові удари. В цьому компоненті футзальної гри в складі «Гранду» проявив свою майстерність і голкіпер команди Андрій Довганич, який один удар суперників з 7-метрової позначки парирував.

У півфіналі «Гранд» зустрівся з командою «Калуш», яку порівняно легко обіграв з рахунком 5:1. А ось у фіналі більше пофортунило місцевій польській «Яніні». Програючи цій команді з рахунком 0:1, гравці «Гранду» зуміли на останній хвилині матчу забити гол і у ворота господарів турніру. Влучним ударом відзначився Андрій Король. Однак у серії 7-метрових ударів «Яніна» все-таки обіграла калушан з мінімальним рахунком 5:4 та відповідно стала переможцем міжнародного турніру з футзалу.

Крім срібних медалей та кубку, врученого за здобуте друге місце, гравці калуського «Гранду» Петро Лесів, Рамуальд Покачайло, Юрій Хомин, Андрій Король, Володимир Гіфес, Андрій Довганич та Ігор Малинка привезли з міста Горліце й індивідуальні призи – спортивні шапки та рукавиці. Окремо був відзначений організаторами змагань голкіпер нашої команди Андрій Довганич, якого визнали кращим воротарем міжнародного турніру з футзалу. Вони також висловили вдячність футзалістам «Гранду», які за власні кошти приїхали в Горліце для участі у змаганнях, за їхній внесок у розвиток дружніх стосунків українсько-польських міст-побратимів і загалом України та Польщі, які в 2012 році прийматимуть чемпіонат Європи з футболу.

Василь Ткачук.

Категорія: Футзал | Переглядів: 656 | Додав: monarch | Теги: Горліце, Калуш. Гранд, футзал, міжнародний турнір | Рейтинг: 5.0/1