Субота, 20.04.2024, 16:30

Головна » 2013 » Березень » 25 » Калуські «соколята» гідно виступили на міжнародному турнірі з плавання
21:03
Калуські «соколята» гідно виступили на міжнародному турнірі з плавання

Безперечно, дівчата нашої команди з нагоди свята 8 Березня старалися показати високі результати. І в перший стартовий день змагань відзначилися такі вихованці «Сокола», як Настя Дубина з гімназії та Валерія Куцук із ЗОШ №7, які перемогли в запливах на 50 м батерфляєм серед дівчат своєї вікової категорії. На цій же дистанції перемогу серед юнаків здобув Олександр Мельник із ЗОШ №3, другі місця вибороли Ярослав Піщак і Георгій Ніневський (обидва хлопці є учнями ЗОШ №10), а Дмитро Кравець із ЗОШ №2 посів третє місце.

У плаванні на 50 м на спині першими були в своїх вікових категоріях Ангеліна Бербець із ЗОШ №7 та Діана Здерська із ЗОШ №6, а Євгенія Шендерова із ЗОШ №2 піднялася на третю сходинку п’єдесталу. Серед юнаків на цій дистанції переміг Петро Романів із гімназії, а третє місце виборов Ярослава Піщак із ЗОШ №10.

На дистанції 50 м брасом серед дівчат кращою з калушанок була Катерина Шендерова із ЗОШ №2 – друге місце. У юнаків на цій же дистанції перемогли Олександр Мельник і Георгій Ніневський, друге місце посів Артем Сушко із ЗОШ №1, а Назар Якула із ЗОШ №7 фінішував третім.

Тренери-викладачі ДЮСШ «Сокіл» Ірина Ніневська та Катерина Долаврук отримали святкові спортивні подарунки від своїх вихованців і в другий день змагань, 8 березня. Адже на дистанції 50 м вільним стилем знову не було рівних Ангеліні Бербець та Валерії Куцук, а Настя Дубина посіла третє місце. Серед юнаків найкращого результату домоглися Дмитро Кравець та Ярослав Піщак, а Петро Романів і Олександр Мельник посіли треті місця.

На дистанції 100 м комплексним плаванням серед дівчат на першу сходинку п’єдесталу піднялися Валерія Куцук та Ангеліна Бербець, а Настя Дубина посіла друге місце. З юнаків на цій дистанції перемогли Станіслав Кравець із ЗОШ №2 та Олександр Мельник, другі місця посіли Дмитро Кравець, Ярослав Піщак і Георгій Ніневський, а третім був Назар Якула.

Цікавими та результативними були запливи в естафетах, де наші вихованці виступали в складі збірної команди області та теж посіли призові місця.

У загальнокомандному заліку збірна команда Івано-Франківської області посіла друге місце. Першими були господарі – команда Польщі, а третє місце дісталося юним білоруським плавцям.

Всі учасники, переможці та призери міжнародного турніру з плавання були нагороджені грамотами та солодкими призами.

Наступні змагання за кордоном, на які запрошені вихованці «Сокола», пройдуть наприкінці травня 2013 року в м. Барановичі (Білорусь). Тож хочеться сподіватися, що і тут вони спроможуться домогтися хороших спортивних результатів.

Віра Федоровська, в.о. заступника директора ДЮСШ «Сокіл».

На знімку: збірна команда Івано-Франківської області – срібний призер міжнародного турніру з плавання.

Категорія: Плавання | Переглядів: 681 | Додав: monarch | Теги: плавання, Катерина Долаврук, Ірина Ніневська, міжнародний турнір | Рейтинг: 5.0/1