Вівторок, 23.04.2024, 22:45

Головна » 2012 » Лютий » 15 » Калушани поступилися ХК «Явір» із рахунком 3:5
20:08
Калушани поступилися ХК «Явір» із рахунком 3:5

Минулої суботи в Калуському льодовому палаці відбувся цетральний матч чемпіонату Західноукраїнської хокейної аматорської ліги (ЗУАХЛ). У вечірній час 11 лютого тут молода місцева хокейна команда "Калуш" приймала лідера чемпіонату – ХК «Явір», який очолював турнірну таблицю, маючи всього на три очки більше від господарів льодового майданчика. Тож у випадку перемоги в домашньому матчі ХК "Калуш" міг суттєво поліпшити свої шанси в подальшій боротьбі за золоті медалі ЗУАХЛ. Однак домогтися бажаного результату калуським хокеїстам не судилося.

Щоправда, спочатку саме вони приголомшили суперників своєю швидкісною й комбінаційною грою. При підтримці численних уболівальників команда «Калуш» зуміла швидко заволодіти ініціативою в цьому поєдинку та домогтися в постійних атакуючих діях успіху. Вже на 18-ій хвилині першого періоду калуські хокеїсти перемагали команду "Явір" з рахунком 3:0. Проте гості все-таки зуміли перед першою сиреною на перерву одну шайбу відквитати.

У другому й третьому періодах картина на хокейному майданчику кардинально змінилася. Більш досвідчені та старші за віком гравці ХК "Явір" нав’язали калушанам жорстку, силову боротьбу, нерідко порушуючи правила гри застосуванням недозволених прийомів. І, до речі, як зауважували після матчу деякі ветерани калуського хокею, в багатьох випадках судді явні порушення з боку яворівців не фіксували. Не зовсім об’єктивне суддівство й така тактика гостей забезпечила команді «Явір» позитивний результат. Закинувши у ворота ХК «Калуш» в другому та третьому періодах матчу по дві шайби, вона в підсумку перемогла з рахунком 5:3.