Вівторок, 20.04.2021, 15:35
Спорт Калущини
 
Спортивне відео

Меню сайту

Розділи новин
Ексклюзив [26]
Футбол [83]
Жіночий футбол [134]
Футзал [24]
Вільна боротьба, дзюдо, самбо [96]
Важка атлетика, пауерліфтинг [27]
Волейбол [51]
Бокс [6]
Настільний теніс [27]
Хокей [51]
Шахи [29]
Плавання [10]
Легка атлетика [27]
Спортивне орієнтування [15]
Спортивна гімнастика [9]
Інші види спорту [65]
Різне [10]
Посилання на спортивне відео [5]
Цікаві відеотрансляції із змагань різних рівнів за участю спортсменів Калущини. Добірка спортивних відеоновин, прес-конференцій, інтерв"ю ...
Олімпіада-2012 [3]
Все про калуських спортсменів-олімпійців і їхні виступи на Олімпіаді-2012
Чемпіонат України. Жіночий футбол. Турнірна таблиця [3]
Оголошення, реклама [1]

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 35

Статистика

Форма входу

Головна » 2011 » Квітень » 22 » Календар ігор чемпіонату України з футболу серед жіночих команд
20:56
Календар ігор чемпіонату України з футболу серед жіночих команд

Перше коло

1 тур, 30 квітня

Іллічівка (Маріуполь) – Легенда (Чернігів) - матч перенесено

Дончанка-ЦПРО (Донецьк) – Родина (Костопіль) - 4:1

Нафтохімік ПНУ (Калуш) – Ятрань (Умань) - 2:1

Атекс (Київ) – Житлобуд-1 (Харків) - 0:8

 

2 тур, 8 травня

Родина – Житлобуд-1 -0:0

Ятрань – Іллічівка - 4:0

Нафтохімік ПНУ – Дончанка - 2:1

Легенда – Атекс - матч перенесено на 24 травня

 

3 тур, 15 травня

Легенда – Ятрань - 5:0

Житлобуд-1 – Нафтохімік ПНУ - 6:0

Атекс – Родина - 1:4

Іллічівка – Дончанка - 0:2

 

4 тур, 29 травня

Родина – Нафтохімік ПНУ

Дончанка – Легенда

Житлобуд-1 – Іллічівка

Ятрань – Атекс

 

5 тур, 5 червня

Ятрань – Дончанка

Іллічівка – Родина

Легенда – Житлобуд-1

Атекс – Нафтохімік ПНУ

 

6 тур, 12 червня

Нафтохімік ПНУ – Іллічівка

Житлобуд-1 – Ятрань

Родина – Легенда

Дончанка – Атекс

 

7 тур, 19 червня

Дончанка – Житлобуд-1

Легенда – Нафтохімік ПНУ

Ятрань – Родина

Атекс – Іллічівка

 

Друге коло

8 тур, 20 серпня

Легенда – Іллічівка

Родина – Дончанка

Ятрань – Нафтохімік ПНУ

Житлобуд-1 – Атекс

 

9 тур, 4 вересня

Житлобуд-1 – Родина

Іллічівка – Ятрань

Дончанка – Нафтохімік ПНУ

Атекс – Легенда

 

10 тур, 9 вересня

Ятрань – Легенда

Нафтохімік ПНУ – Житлобуд-1

Дончанка – Іллічівка

Родина – Атекс

 

11 тур, 27 вересня

Нафтохімік ПНУ – Родина

Легенда – Дончанка

Іллічівка – Житлобуд-1

Атекс – Ятрань

 

12 тур, 13 жовтня

Дончанка – Ятрань

Родина – Іллічівка

Житлобуд-1 – Легенда

Нафтохімік ПНУ – Атекс

 

13 тур, 30 жовтня

Іллічівка – Нафтохімік ПНУ

Ятрань – Житлобуд-1

Легенда – Родина

Атекс – Дончанка

 

14 тур, 6 листопада

Житлобуд-1– Дончанка

Нафтохімік ПНУ – Легенда

Родина – Ятрань

Іллічівка – Атекс

Категорія: Жіночий футбол | Переглядів: 602 | Додав: monarch | Теги: жіночий футбол, календар ігор, вища ліга, Чемпіонат України | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Василь   [Матеріал]
Побажання: повідомляйте результати матчів кожного туру чемпіонату.

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Кошик
Погода в Калуше

Пошук

Календар
«  Квітень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Архів записів

Друзі сайту
Білі Ведмеді RedTram – система пошуку новин Футбол KII-Soft Спортивна Калущина

Copyright MyCorp © 2021Використовуються технології uCoz