Спортивна гімнастика [9]
Інші види спорту [65]
Різне [10]
Посилання на спортивне відео [5]
Цікаві відеотрансляції із змагань різних рівнів за участю спортсменів Калущини. Добірка спортивних відеоновин, прес-конференцій, інтерв"ю ...

Форма входу

Головна » 2014 » Грудень » 1 » Юні хокеїсти команди «Калуський легіон» втерли носа батькам
22:28
Юні хокеїсти команди «Калуський легіон» втерли носа батькам

У льодовому палаці «Нафтохімік-арена» відбулося свято хокею, яким офіційно відкрили в Калуші хокейний сезон 2014-2015 рр. Провести цей захід його організаторам посприяло товариство «КАРПАТНАФТОХІМ», яке погасило за льодову арену заборгованість за спожиту електроенергію, що дозволило відновити її подачу до спортивної споруди та залити ковзанку для тренувальних занять хокеїстів та катання на ковзанах дітей і дорослих любителів зимових видів спорту.

На урочистому відкриті свята хокею в Калуші причетні до цього дійства юна хокеїсти команд «Білі ведмеді», «Калуський легіон» та їхні батьки, які ввійшли до складу команди «Білі слони», а також усі присутні в льодовому палаці хвилиною мовчання вшанували пам’ять бійців, котрі загинули в зоні АТО, та виконали Гімн України. Привітав хокеїстів з цією важливою спортивною подією в місті та висловив подяку її організаторам і головному меценатові льодової арени – генеральному директорові ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимиру Шулиндіну за допомогу, що надається нафтохімічним підприємством як на утримання та функціонування цієї споруди, так і на розвиток дитячого хокею в Калуші, начальник управління молоді та спорту Івано-Франківської ОДА Ростислав Микитюк. Він, до речі, сам взув ковзани, щоб переконатися, чи не розучився кататися на них, та згодом розпочати матч між дитячою командою «Калуський легіон» і командою батьків «Білі слони» символічним вкиданням шайби в центральному колі хокейного майданчика.

Виступили на урочистому відкритті свята хокею і начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міськради Михайло Клим, директор Івано-Франківського обласного комунального підприємства «Льодова арена» Євген Геренда та Калуський декан УПЦ КП, настоятель храму Усіх святих землі української о. Григорій Мороз. Священик перед початком поєдинку поблагословив дорослих і юних хокеїстів та окропив їх свяченою водою.

Незважаючи на те, що «Калуський легіон» представляли гравці 8-9-річного віку і навіть молодші, хокеїстам команди батьків «Білі слони» було нелегко протистояти юним вихованцям тренера Андрія Куця. За три періоди, кожен з яких тривав 10 хвилин, вони спромоглися закинути у ворота «Калуського легіону» тільки чотири шайби. Діти ж змусили голкіпера «Білих слонів» виймати шайбу з воріт більше разів. Двічі вона перетнула лінію воріт у першому таймі. У другій десятихвилинці команда «Білі слони» спромоглася рахунок зрівняти – 2:2. Але в третьому таймі діти таки втерли носа батькам. Гравці «Калуського легіону» закинули у ворота «Білих слонів» п’ять шайб, а пропустили у власні тільки дві.

Юних переможців матчу нагородили кубком, грамотами та великим тортом, який спекли мами дітей. Крім того, у перерві після першого тайму гравці «Калуського легіону» та бажаючі глядачі мали можливість виграти індивідуальний приз. Для цього потрібно було закинути у порожні ворота шайбу, виконавши удар ключкою від центрального кола хокейного майданчика.

На святі хокею діти, яких минулої неділі прийшло чимало до льодового палацу, мали можливість оглянути всі приміщення цієї спортивної споруди, приміряти ковзани, шлем, рукавиці та іншу екіпіровку хокеїста, записатися в дитячу хокейну команду «Калуський легіон» чи «Білі ведмеді». А учні 1-5 класів могли безкоштовно покататися на ковзанах.

Василь Ткачук.

Категорія: Хокей | Переглядів: 618 | Додав: monarch | Теги: Андрій Куць, свято хокею в Калуші, Білі слони, Хокей, Калуський легіон | Рейтинг: 5.0/1