Четвер, 25.04.2024, 12:21

Головна » 2013 » Листопад » 17 » Юні калуські плавці стали призерами чемпіонату області
15:51
Юні калуські плавці стали призерами чемпіонату області

В Івано-Франківській області вже стало традицією відкривати новий плавальний сезон змаганнями в Калуші на голубих доріжках басейну «Посейдон» ДЮСШ «Сокіл». Саме тут 1 і 2 листопада було організовано та проведено чемпіонат області з плавання серед юніорів та юнаків.

Хлопці та дівчата змагалися за програмою багатоборства: кожен учасник в своїй віковій групі повинен був подолати обраним стилем плавання три дистанції і за сумою трьох результатів визначалося місце, на яке він заслужив. Залік для команди зараховувався при умові виконання учасниками змагань нормативу III дорослого розряду та участі в естафетному плаванні.

Загалом в чемпіонаті області з плавання взяли участь чотири команди: дві з Івано-Франківська та по одній з Долини та Калуша, всього близько 80 юних спортсменів.

Щоденна наполеглива праця під час тренувань приносить успіх на змаганнях. Це довели калуські дівчата юнацької групи, які в перший день перемогли в естафеті 4 х 50 м вільним стилем. Чемпіонками області серед дівчат 2000 року народження стали Софія Сметаннікова, Настя Грима, Женя Шендерова та Ірина Борщак.

Наша юніорська команда хлопців, в складі якої виступали вихованці ДЮСШ «Сокіл» Георгій Ніневський, Андрій Грицюк, Петро Романів, Саша Мельник, посіла друге місце. Крашого результату домоглася тільки команда з Івано-Франківська.

Друге місце виборола і команда молодших калуських юнаків. Цього успіху домоглися Артем Сушко, Назар Якула, Діма Кравець та Ярослав Піщак.

Рідні стіни басейну «Посейдон» допомагали калуським спортсменам і в другий день змагань. В комбінованих естафетах 4 х 50 м наші хлопці в старшій віковій групі посіли третє місце, а молодші юнаки опинилися на другій сходинці п’єдесталу. Калуські дівчата молодшої вікової групи вибороли третє місце. В усіх естафетах наші спортсмени поступилися тільки плавцям з обласного центру.

За сумою очок, набраних у багатоборстві за два дні змагань, чемпіонами та призерами області стали такі калуські спортсмени: Діана Здерська (ЗОШ №6) – перше місце в плаванні на спині, Саша Мельник (ЗОШ №3) – перше місце в плаванні брасом, Женя Шендерова (ЗОШ №2) – друге місце в плаванні на спині, Назар Якула (ЗОШ №7) – друге місце в плаванні брасом, Настя Грима (ЗОШ №6) – друге місце в плаванні вільним стилем, Георгій Ніневський (ЗОШ №10) – друге місце в плаванні вільним стилем та Ірина Борщак (ЗОШ №3) – друге місце в плаванні вільним стилем.

У загальнокомандному заліку серед юніорських команд місця розподілилися таким чином: перше місце посіла команда з Івано-Франківська, друге місце виборола команда з Калуша. Серед молодших юнаків і дівчат теж перемогла команда з Івано-Франківська, юні спортсмени з Калуша посіли друге місце, а третє місце дісталося плавцям з Долини.

Відвідування спортивних секцій з плавання, в яких після літнього відпочинку діти з новими силами почали займатися, принесло свої плоди: всі члени команди ДЮСШ «Сокіл» на чемпіонаті області з плавання покращили свої особисті результати, а Діма Кравець виконав норматив другого дорослого розряду.

2 листопада молодші вихованці відділення плавання ДЮСШ «Сокіл» також змагалися, але вже в Долині. Група юних калуських спортсменів брала участь у відкритих змаганнях з плавання «Я вмію плавати». Запливи проводилися серед учнів 2003 року народження і молодших на дистанціях 25 та 50 метрів обраним способом плавання. Змагалися в Долині юні плавці з міст та районів Івано-Франківської, Чернівецької та Львівської областей, всього близько 200 дітей. Всі вихованці нашої спортивної школи подолали свої дистанції з хорошими результатами. А кращими з них стали: Настя Розпопова (ЗОШ №3), яка перемогла на двох дистанціях, Олександра Чишинська (ЗОШ №2) та Артур Федоришин (ЗОШ №3), які вибороли на своїх дистанціях другі місця. Станіслав Ільчук (ЗОШ №6), незважаючи на те, що йому тільки 7 років, посів третє місце на дистанції 25 м вільним стилем.

Треба відзначити, що такого успішного виступу на змаганнях як у Калуші, так і в Долині старші та молодші калуські плавці змогли досягти завдяки наполегливому щоденному тренуванню та кропіткій праці їхніх наставників, тренерів-викладачів ДЮСШ «Сокіл», майстрів спорту з плавання Ірини Ніневської і Катерини Долаврук.

Віра Федоровська, заступник директора ДЮСШ «Сокіл».

На знімках: команда вихованок ДЮСШ «Сокіл»;

тренер-викладач ДЮСШ «Сокіл» Катерина Долаврук нагороджує хлопців, котрі відзначилися в естафетному плаванні.

Категорія: Плавання | Переглядів: 968 | Додав: monarch | Теги: ДЮСШ Сокіл, чемпіонат області, Ірина Ніневська, Катерина Долаврук, плавання | Рейтинг: 5.0/1