Спортивна гімнастика [9]
Інші види спорту [65]
Різне [10]
Посилання на спортивне відео [5]
Цікаві відеотрансляції із змагань різних рівнів за участю спортсменів Калущини. Добірка спортивних відеоновин, прес-конференцій, інтерв"ю ...

Форма входу

Головна » 2013 » Березень » 5 » «Явір» – чемпіон, «Нафтохімік» – головний претендент на «бронзу»
00:51
«Явір» – чемпіон, «Нафтохімік» – головний претендент на «бронзу»

Минулої неділі, 3 березня, калуська команда «Нафтохімік» зазнала чергової поразки в чемпіонаті Західноукраїнської аматорської хокейної ліги сезону 2012-2013 рр. Підопічні Олександра Фролова програли на виїзді лідерові турніру – ХК «Явір» з рахунком 1:7.

На льодовій арені в Новояворівську калуські хокеїсти спромоглися гідно протистояти господарям тільки в першому періоді, який завершився з нічийним рахунком 1:1 (в складі «Нафтохіміка» влучним кидком відзначився Юрій Сукач). Однак уже в другому періоді команда «Явір» поступово почала переважати своїх суперників, що в результаті призвело до двох закинутих шайб ворота калушан. А третій період гравці «Нафтохіміка» взагалі «провалили», дозволивши хокеїстам з Львівщини відзначитися ще чотири рази.

Переконливо перемігши гостей, команда «Явір» достроково гарантувала собі золоті медалі чемпіонату ЗУАХЛ. Найвищу сходинку п’єдесталу вона не втратить навіть у випадку, якщо в своєму останньому матчі поступиться аутсайдерові турніру – львівській команді «Беркут – Експрес».

А ось ХК «Нафтохімік» вже фактично втратив шанс поборотися за срібні медалі чемпіонату з ХК «Луцьк». Натомість калуським хокеїстам вже навряд чи спроможеться скласти конкуренцію ХК «Червоноград» в боротьбі за третє призове місце.