П"ятниця, 29.03.2024, 10:40

Головна » 2013 » Квітень » 10 » Іванна Тиніц і Богдан Гудзоватий – кращі тенісисти серед учнів Калущини
21:07
Іванна Тиніц і Богдан Гудзоватий – кращі тенісисти серед учнів Калущини

У тенісному залі ФСК «Нафтохімік» пройшли вирішальні поєдинки першості з настільного тенісу серед учнів міста Калуша та Калуського району (1996 року народження і молодших) на призи генерального директора ТОВ «Карпатнафтохім» Володимира Шулиндіна. Чемпіонське звання виборювали між собою дванадцять юнаків та шість дівчат, які домоглися найкращих результатів у першому етапі цього турніру.

Серед дівчат у фінальних іграх, що проводилися за коловою системою, відзначилася учениця 11-Б класу Войниліської ЗОШ І-ІІІ ступенів Іванна Тиніц. Вона обіграла всіх своїх суперниць і відповідно стала переможцем першості з настільного тенісу серед учениць Калущини. Друге місце з результатом 9 очок посіла дев’ятикласниця Новицького НВК І-ІІІ ступенів Тетяна Федорів. На одне очко менше від неї набрала в п’яти зіграних матчах учениця 11 класу Сівка-Войнилівського НВК І-ІІІ ступенів Ірина Літинська, яка виборола третє місце. А її однокласниця Надія Славіковська посіла четверте місце.

З 12-ти хлопців, які змагалися за олімпійською системою з втратою можливості продовжувати боротьбу за чемпіонство після двох програних поєдинків, до фіналу дійшли учень 10-Б класу Калуського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 – ліцей» Богдан Гудзоватий та одинадцятикласник Новицького НВК І-ІІІ ступенів Віктор Федорів. Протистояння між ними завершилось з рахунком 3:1 на користь Богдана, який і здобув перемогу в першості з настільного тенісу серед учнів міста Калуша та Калуського району. А матчі за третє місце одинадцятикласник Войнилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Богдан Турелик переконливо подолав свого суперника Миколу Нищука з рахунком 3:0.

Переможці та призери турніру отримали в нагороду тенісні ракетки виробництва німецьких фірм Tibhar та Butterfly, м’ячі, дипломи відповідних ступенів та вимпели. Крім того, заохочувальними призами (тенісними ракетками) від генерального директора ТОВ «Карпатнафтохім» Володимира Шулиндіна було відзначено учнів (юнака і дівчину), які посіли четверті місця. В урочистій обстановці вручив нагороди юним тенісистам голова об’єднаного профкому «ЛУКОР – Карпатнафтохім» Олег Кушлик.

Василь Ткачук.

Категорія: Настільний теніс | Переглядів: 557 | Додав: monarch | Теги: першість серед учнім міста Калуша і, Іванна Тиніц, теніс, Богдан Гудзоватий | Рейтинг: 5.0/1