Субота, 20.04.2024, 13:27

Головна » 2013 » Червень » 9 » «Галичани» – володарі головних призів від «Гостинного дому»
22:19
«Галичани» – володарі головних призів від «Гостинного дому»

Упродовж десяти днів на майданчику зі штучним покриттям на вулиці Дзвонарській в Калуші тривали футбольні баталії серед хлопчиків 2000 року народження і молодших. Тут проходив традиційний турнір з міні-футболу серед вуличних, дворових та інших команд на призи торгової мережі «Гостинний дім», присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Як і в попередні роки, організатором змагань виступив Калуський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Цьогоріч призи турніру виборювали десять команд: «Грім», «Лімниця», «Шахтар», «Хапоель», «Технік», «Юніор», «Спарта», «Галичани», «Говерла» та «Юність». Вітаючи їх 21 травня на урочистому відкритті змагань, директор ТМ «Гостинний дім» Сергій Мостовий і директор Калуського МЦФЗН Олег Нижник побажали юним футболістам удачі в поєдинках зі своїми суперниками та домогтися бажаної мети – стати кращою командою турніру.

За підсумками першого етапу змагань, що проводився за коловою системою у дев’ять турів, визначились чотири команди, що набрали найбільшу кількість очок. Вони й отримали право зіграти 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, вирішальні поєдинки в боротьбі за чемпіонський титул.

Спочатку відбулися півфінальні матчі, в яких команда «Галичани» (тренер-викладач ДЮСШ управління освіти Калуської міськради Петро Олійник) перемогла команду «Технік» з вул. Малицької з рахунком 4:2, а команда «Юність» (тренер-викладач цієї ж ДЮСШ Ігор Васильків) обіграла команду «Хапоель» з проспекту Лесі Українки з рахунком 4:0.

У поєдинку за третє місце футболісти «Хапоеля» довели свою кращу підготовку, перемігши своїх ровесників, котрі мешкають на вул. Малицької, з рахунком 7:2. А у фіналі зустрілися хлопчики, що займаються у футбольних секціях. Напружений поєдинок між командами «Галичани» і «Юність» завершився з рахунком 5:1 на користь вихованців тренера Петра Олійника, які відповідно стали цьогорічними переможцями традиційного турніру з міні-футболу на призи ТМ «Гостинний дім».

Гравцям команди «Галичани» і дісталися від «Гостинного дому» головні призи турніру – кубок, медалі, комплект спортивної форми та футбольний м’яч. Команди «Юність» і «Хапоель», які вибороли друге і третє призові місця, були відзначені медалями, футбольним м’ячем і продуктовими подарунками. Отримали в нагороду футбольний м’яч та пакети з продуктами і гравці команди «Технік», які посіли на турнірі почесне четверте місце.

Василь Ткачук.

Категорія: Футбол | Переглядів: 503 | Додав: monarch | Теги: турнір на призи ТМ Гостинний дім, міні-футбол | Рейтинг: 5.0/1