Четвер, 25.04.2024, 22:02

Головна » 2013 » Вересень » 27 » Футболістки з Івано-Франківщини задобули «Кубок надій»
23:58
Футболістки з Івано-Франківщини задобули «Кубок надій»

12-15 вересня в Умані пройшли фінальні всеукраїнські змагання з футболу «Кубок надій ФФУ» серед дівчат 2000-2001 років народження.

У турнірі, що проводився за коловою системою, брали участь команди Рівненського, Донецького, Чернігівського та Харківського міжрегіональних центрів підготовки та розвитку дівочого футболу. Вони зіграли між собою по одному матчу і в результаті цих протистоянь переможцем змагань стала команда Рівненського МРЦ, за яку виступали і чотири представниці з Івано-Франківщини – Мар’яна Демчук і Надія Бойчук (Івано-Франківська ДЮСШ №3), Анна Дем’янець (Надвірнянська ДЮСШ) і Діана Лаврук (Косівська ДЮСШ).

Як повідомив тренер команди Рівненського МРЦ калушанин Іван Олійник, 12-річні футболістки західного регіону України, яких він готував до цих фінальних всеукраїнських змагань разом з тренером Василем Мамчуком з Рівного, обіграли своїх ровесниць з команд Чернігівського МРЦ (2:1) і Донецького МРЦ (1:0) та здобули технічну перемогу (3:0) над командою Харківського МРЦ.

За зайняте перше місце у всеукраїнських змаганнях з футболу, які проводила Федерація футболу України, команду Рівненського було нагороджено кубком, дипломом і медалями. Крім того, індивідуальні призи привезли додому Ольга Шевчук з Волинської області, яку визнали кращим гравцем турніру, та Анастасія Кибиш з Рівненщини, яка стала кращим воротарем цих змагань.

ВасильТкачук.

На знімках:

переможці всеукраїнських змагань з футболу «Кубок надій ФФУ»;

кубок в руках капітана команди Рівненського МРЦ;

нагороди для кращих команд і футболісток.

Категорія: Жіночий футбол | Переглядів: 565 | Додав: monarch | Теги: Кубок надій ФФУ, Іван Олійник, Дівочий футбол | Рейтинг: 5.0/1