Четвер, 18.04.2024, 12:25

Головна » 2012 » Жовтень » 2 » ФСК "Нафтохімік" посів друге місце серед спортклубів організацій галузі
20:07
ФСК "Нафтохімік" посів друге місце серед спортклубів організацій галузі

26-28 вересня в спортзалі СКА міста Біла Церква Київської області проходили фінальні змагання ХХІ Всеукраїнської спартакіади серед спортивних клубів та колективів фізкультури організацій та установ промислової сфери і транспорту. Івано-Франківщину представляв на цій спартакіаді ФСК "Нафтохімік" об’єднаного профкому "ЛУКОР – Карпатнафтохім", якому вже впродовж кількох останніх років рівних в області немає.

Змагання у Білій Церкві проводилися з п’ятьох залікових видів спорту: настільного тенісу, армрестлінгу, гирьового спорту, бігу на середні дистанції та волейболу. Загалом звання чемпіонів та призерів ХХІ Всеукраїнської спартакіади виборювали 8 спортивних клубів і 15 колективів фізкультури організацій та установ промислової сфери і транспорту. До таблиці загальнокомандного заліку заносились результати виступів кожного спортсмена спортклубу, тому важливо було, щоб представники нашої команди якнайкраще проявили себе в індивідуальних видах змагань. І треба сказати, що вони абсолютно всі здобули медалі.

У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків перемогу святкував наш Андрій Гордій, а представниця ФСК «Нафтохімік» Тетяна Юган посіла друге місце серед жінок.

Дві золоті медалі спартакіади здобули наші силачі Вадим Михайлюк (армрестлінг, вагова категорія до 90 кг) та Сергій Соколенко (гирьовий спорт, вагова категорія до 90 кг). До речі, Сергій за відведений на виконання лівою і правою рукою вправи «ривок» підняв 24-кілограмову гирю 175 разів.

Назар Христонько та Олег Асман, які теж представляли ФСК «Нафтохімік» у змаганнях з армрестлінгу, виброли бронзові медалі відповідно у вагових категоріях до 70 і 80 кг. У гирьовому спорті в цих же вагових категоріях треті місця посіли наші атлети Василь Кандиба і Василь Негря.

Забіг на 500 метрів виграла представниця ФСК «Нафтохімік» Оксана Угринчук. Цю дистанцію вона подолала за 1 хв. 27,4 сек. А в чоловічому забігові на 1000 метрів відзначився наш В’ячеслав Якимович, який посів друге місце з результатом 2 хв. 53,7 сек.

Волейболісти «Нафтохіміка» успішно пройшли перший етап змагань з цього ігрового виду спорту, здобувши перше місце в своїй групі. А ось у фінальному матчі нашу команду перемогли волейболісти СК «Сокіл» київського підприємства «Артем», в результаті чого вона вимушена була задовольнитися срібними медалями.

Підбивши загальнокомандні підсумки, суддівська колегія оголосила переможцем ХХІ Всеукраїнської спартакіади серед спортивних клубів організацій та установ промислової сфери і транспорту СК «Сокіл». Наш ФСК «Нафтохімік» став її срібним призером, а третє місце дісталося СК «Нафтохімік» з міста Кременчука.

Крім дипломів, особистих та командних медалей різного гатунку, наша спортивна делегація привезла з Білої Церкви й два кубки, вручені за здобуті на спартакіаді другі місця в загальнокомандному заліку та у змаганнях з волейболу.

Василь Худин, голова ФСК «Нафтохімік».

На знімках: команда «Нафтохімік» з ужинком нагород, здобутих на спартакіаді;

в настільному тенісі не було рівних Андрію Гордію (зліва);

175 разів підняв цю гирю Сергій Соколенко.

Категорія: Інші види спорту | Переглядів: 704 | Додав: monarch | Теги: Всеукраїнська спартакіада, Вадим Михайлюк, ФСК Нафтохімік, Василь Худин, Сергій Соколенко | Рейтинг: 5.0/1