Четвер, 25.04.2024, 18:15

Головна » 2014 » Вересень » 17 » ФК «Перегінське» на перемогу в Калуші не заслужив
21:46
ФК «Перегінське» на перемогу в Калуші не заслужив

Минулої неділі ФК «Калуш» приймав вдома цьогорічного володаря Кубка області – ФК «Перегінське» з Рожнятівського району. Обидві команди перед цим поєдинком мали в своєму активі по 19 очок та однакові шанси в боротьбі за медалі чемпіонату області з футболу з іншими конкурентами. Тому очікувалося, що матч між ними буде досить цікавим і напруженим.

Цей прогноз повністю підтвердився. Місцеві вболівальники отримали задоволення від безкомпромісної боротьби на футбольному полі, однак до певної міри були й розчаровані підсумковим результатом матчу, на який вплинула жінка-арбітр. У другому таймі, який розпочався за рахунку 1:0 на користь ФК «Калуш» (в дебюті поєдинку відзначився влучним ударом Любомир Стовбан), суддя на 63-ій та 69-ій хвилинах призначила два пенальті у ворота господарів поля (до речі, в другому випадку – за незрозуміле всім порушення правил гри). Звісно, гості не втратили нагоди забити два голи. А за 9 хвилин до фінального свистка арбітр ще й вилучила з поля Ореста Мельника. Це остаточно поховало надію гравців ФК «Калуш» бодай на те, щоб зрівняти рахунок в матчі.

ФК «Перегінське» здобув на виїзді перемогу в принципового суперника з рахунком 2:1 та після цього поєдинку піднявся на друге місце в турнірній таблиці чемпіонату області з футболу. Команда «Придністров’я» (Тлумач), яка за підсумками 13 ігор набрала, як і ФК «Перегінське», 22 очки, посідає третю сходинку в таблиці. На четвертому місці розмістилися коломийські «Карпати» (21 очко), а ФК «Калуш» з 19 очками зараз на п’ятій позиції.

До завершення чемпіонату області з футболу командам ще залишилося зіграти по п’ять матчів. Калушани свої два наступні поєдинки проведуть на виїзді в Долині з «Нафтовиком» і в Коломиї з «Карпатами», потім вдома прийматимуть «ГалВапно» з Галича, поїдуть до Тлумача на гру з «Придністров’ям», а завершальний матч турніру проведуть на стадіоні «Хімік» з командою «Покуття» (Снятин).

Василь Голинський.

Категорія: Футбол | Переглядів: 520 | Додав: monarch | Теги: Любомир Стовбан, футбол, ФК Калуш, чемпіонат області | Рейтинг: 5.0/1