П"ятниця, 19.04.2024, 09:13

Головна » 2013 » Липень » 2 » ФК «Калуш»: результат першого кола – передостаннє місце
00:30
ФК «Калуш»: результат першого кола – передостаннє місце

27 і 30 червня ФК «Калуш» провів свої два останні матчі першого кола чемпіонату області з футболу, в яких здобув три очки.

Спочатку калушани вдома приймали лідера чемпіонату – команду «Карпати» (Коломия). Гра на стадіоні «Хімік» проходила під акомпанемент дощу.

У першому таймі, незважаючи на територіальну перевагу гостей, саме господарі першими відкрили рахунок. Орест Мельник, обігравши когось із коломиян, віддав ювелірний пас на Василя Савчина, котрий «розстріляв» Юрія Кисилицю. А до цього саме калушани ще двічі могли відзначитись. Той же Савчин з тої самої позиції, що забив гол, влучив у… стійку, а удар граючого тренера ФК «Калуш» Андрія Короля блокував голкіпер «Карпат». Накінці тайму калушани розгубилися і цим негайно скористався Андрій Нестерук, зрівнявши рахунок в матчі.

На початку другої половини поєдинку Андрій Олійник вивів свою команду «Карпати» вперед. Коломияни діяли агресивніше і Олексій Родевич втретє змусив господарів розпочати свої дії з центра поля.

За кілька хвилин до закінчення матчу капітан ФК «Калуш» Ярослав Олевич головою вдруге послав матч в сітку воріт коломиян. Та на щось більше в господарів не вистачило часу.

А ось 30 червня в останньому матчі першого кола чемпіонату області з футболу калушани здобули три очки у Косові. Тут на стадіоні «Колос» вони обіграли місцеву команду «Гуцульщина» з рахунком 2:1.

Два голи у ворота господарів були забиті зі стандартів. Спочатку на 4-ій хвилині Олег Боднар красивим обвідним ударом застукав зненацька голкіпера косівчан. А через 10 хвилин Василь Савчин, який асистував авторові першого гола, вже сам зі штрафного «пробив» косівські ворота – 2:0. На 20-ій хвилині кращий голеадор Роман Ромаш скоротив розрив у рахунку, влучивши в дев’ятку.

Після перерви чаша ваг коливалася то в один, то в інший бік, але рахунок матчу так і не змінився.

Перше коло чемпіонату області з футболу ФК «Калуш» завершив на передостанньому місці. В активі калушан – 9 очок, здобутих у 12-ти матчах. Гірший показник (нуль очок, 13 місце) тільки в угринівського «Сокола». А на 11 місці в турнірній таблиці розмістився ФК «Снятин» (11 очок).

Друге коло чемпіонату області з футболу розпочнеться 4 серпня.

Ростислав Михайловський.

Категорія: Футбол | Переглядів: 571 | Додав: monarch | Теги: Олег Боднар, Ярослав Олевич, футбол, ФК Калуш, чемпіонат області, Василь Савчин | Рейтинг: 5.0/1