Вівторок, 16.04.2024, 16:56

Головна » 2014 » Серпень » 5 » ФК «Калуш» не виправдав надій вболівальників
00:33
ФК «Калуш» не виправдав надій вболівальників

Перед заключним матчем відбіркового турніру з футболу серед аматорських команд за право представляти Україну в розіграші ІХ Кубка регіонів УЄФА у ФК «Калуш» Івано-Франківської області ще залишався шанс стати його переможцем. Для цього підопічним Романа Драгана необхідно було обіграти АФ «П’ятихатська» з Володимирівки Кіровоградської області з різницею в три м’ячі. Однак вирішити це завдання гравці ФК «Калуш» не спромоглися. Вони зіграли з командою «П’ятихатська» внічию 1:1 та в підсумку посіли останнє (третє) місце в турнірі.

Нічийний рахунок у цьому матчі повністю влаштовував суперників нашої команди, оскільки днем раніше АФ «П’ятихатська» перемогла ФК «Ретро» (Ватутіне Черкаської області) з рахунком 1:0. Остання ж команда мала в своєму активі три очки, які здобула, обігравши в першому поєдинку відбіркового турніру ФК «Калуш» з рахунком 2:0.

Матч з АФ «П’ятихатська» для господарів відбіркового турніру розпочався за тим же сценарієм, що і перша їхня гра з ФК «Ретро». І цього разу підопічні Романа Драгана дуже швидко пропустили гол. Вже на 10-ій хвилині поєдинку ФК «Калуш» поступався суперникам з Кіровоградщини з рахунком 0:1. Тож склалося враження, що тренерський склад нашої команди, до якого також входили Володимир Мандрик і Роман Русановський, якихось висновків після поразки від ФК «Ретро» не зробив. Щоправда, надалі господарі значно активізували свої атакуючі дії. Однак при цьому марнували одну за одною реальні нагоди зрівняти рахунок в матчі та навіть забити ще кілька голів. І аж наприкінці першого тайму старання гравців ФК «Калуш» таки увінчалися успіхом – влучним ударом відзначився Роман Драган.

Всі надії калуські вболівальники покладали на другий тайм. Все-таки хотілося вірити, що гравці збірної Івано-Франківської області, сформованої на базі ФК «Калуш», спроможуться домогтися позитивного для себе результату у вирішальному матчі відбіркового турніру. Однак футболісти їхніх надій не виправдали. Володіючи і в другому таймі явною перевагою, гравці ФК «Калуш» забити більше голів у ворота суперника так і не зуміли. Більше не відзначились влучними ударами і гравці АФ «П’ятихатська», але нічия 1:1 забезпечила їм перемогу у всеукраїнському відбірковому турнірі в Калуші. Саме ця команда отримала право представляти Україну в другому етапі турніру «Кубок регіонів УЄФА», який у вересні поточного року проводитиметься в Молдові за участю чотирьох аматорських команд, що ввійшли до п’ятої відбіркової групи. Крім представників від України та Молдови, в ній також змагатимуться за одну путівку до фінальної частини ІХ Кубка регіонів УЄФА команди Іспанії та Північної Ірландії.

Василь Ткачук.

Категорія: Футбол | Переглядів: 543 | Додав: monarch | Теги: Кубок регіонів УЄФА, футбол, Роман Драган, ФК Калуш | Рейтинг: 5.0/1