Спортивна гімнастика [9]
Інші види спорту [65]
Різне [10]
Посилання на спортивне відео [5]
Цікаві відеотрансляції із змагань різних рівнів за участю спортсменів Калущини. Добірка спортивних відеоновин, прес-конференцій, інтерв"ю ...

Форма входу

Головна » 2011 » Червень » 16 » Федоришин – чорноморський чемпіон, Квятковська – бронзовий призер
21:40
Федоришин – чорноморський чемпіон, Квятковська – бронзовий призер

В Одесі пройшов традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби серед чоловіків та жінок "Чорне море". У змаганнях взяли участь всі найсильніші українські борці, а також спортсмени з Молдови, Азербайджану, Білорусії, Грузії, Румунії, Угорщини та Росії.

Природно, що найбільшу увагу в уболівальників викликала чоловіча вагова категорія до 60 кг, в якій виступав багаторазовий чемпіон Європи, срібний призер Олімпіади в Пекіні калушанин Василь Федоришин. Наш земляк вже давно не боровся в представницьких домашніх турнірах, тож приїхав до Одеси для того, щоб в черговий раз довести своє лідерство.

На шляху до фіналу Василь Федоришин переконливо переміг українця Станіслава Реуцького, азербайджанського та молдавського борців, не віддавши їм жодного бала. У вирішальній сутичці його суперником був володар Кубка світу, призер чемпіонату Європи з вільної боротьби та чемпіон світу з бойового самбо киянин Євген Хавілов. Але цей майстер спорту міжнародного класу теж не спромігся гідно протистояти Василеві Федоришину, тож калушанин заслужено став чемпіоном одеського турніру „Чорне море”.

Боролася в Одесі й калушанка, майстер спорту міжнародного класу Мар’яна Квятковська. Виступаючи у ваговій категорії до 63 кг, вона в першій сутичці зійшлася з діючою чемпіонкою Європи Юлією Остапчук, яку перемогла за кілька секунд до завершення другого періоду, коли суперниця отримала травму ліктя та надалі вже не змогла продовжити боротьбу.

Потім Мар’яна Квятковська виграла сутичку в Оксани Шалікової, але поступилася Аліні Махині, яка, перемігши у фіналі Ганну Василенко, й стала чемпіонкою чорноморського турніру. А у втішній сутичці за третє місце калушанка довела свою перевагу над Олександрою Головченко – 1:0 і 3:3.

Василь Голинський.

Категорія: Вільна боротьба, дзюдо, самбо | Переглядів: 579 | Додав: monarch | Теги: вільна боротьба, міднародний турнір Чорне море, Василь Федоришин, Маряна Квятковська | Рейтинг: 5.0/1