Субота, 20.04.2024, 09:37

Головна » 2014 » Вересень » 17 » Дві екс-футболістки «Нафтохіміка» забили Туреччині шість голів
22:04
Дві екс-футболістки «Нафтохіміка» забили Туреччині шість голів

Колишні гравці жіночого футбольного клубу «Нафтохімік» (Калуш) Ольга Бойченко та Оксана Яковишин, які сьогодні виступають в чемпіонаті Росії за команди «Зірка-2005» та «Мордовочка», відзначились за національну жіночу збірну України хек-триками в передостанньому матчі групового етапу відбірної кампанії до чемпіонату світу 2015 року.

13 вересня українки в домашньому поєдинку на полі «Арена-Львів» розгромили збірну Туреччини з рахунком 8:0, зробивши вагомий крок для того, щоб посісти друге місце в групі F і надалі в матчі плей-оф поборотися за вихід до фінальної частини світового жіночого футбольного мундіалю, який з 6 червня по 5 липня наступного року проводитиметься в Канаді. Але для цього нашим футболісткам ще потрібно в останньому поєдинку групового турніру обіграти на власному полі збірну Уельсу.

Повертаючись до матчу з Туреччиною, варто також сказати, що за національну жіночу збірну України весь поєдинок відіграла екс-голкіпер ЖФК «Нафтохімік», а нині воротар російської команди «Зірка-2005» Катерина Самсон, та з 67-ї хвилини до фінального свистка за «синьо-жовтих» виступала захисник російської «Мордовочки» Дарія Кравець, яка теж раніше була гравцем калуської команди.

І останній штрих. Оксана Яковишин, яка на 58-ій хвилині матчу з турецькими футболістками замінила Ольгу Бойченко, оформила хек-трик буквально за 10 хвилин, забивши свої голи відповідно на 67-ій, 69-ій та 77-ій хвилинах поєдинку.

Василь Ткачук.

Категорія: Жіночий футбол | Переглядів: 612 | Додав: monarch | Теги: Оксана Яковишин, жіночий футбол, Ольга Бойченко, чемпіонат світу-2015, ЖФК Нафтохімік | Рейтинг: 5.0/1