Середа, 24.04.2024, 16:01

Головна » 2012 » Квітень » 29 » Чинному чемпіонові України футболістки «Нафтохіміка» поступилися
12:49
Чинному чемпіонові України футболістки «Нафтохіміка» поступилися

28 квітня на стадіоні «Олімпієць» в містечку Люботин, що за 25 км від Харкова, відбувся центральний матч другого туру чемпіонату України з жіночого футболу. Тут чинний чемпіон країни – харківський «Житлобуд-1» приймав команду «Нафтохімік» (Калуш), яка минулого року стала бронзовим призером України.

Уже в першому таймі господарки поля залишилися в меншості: на 30-ій хвилині поєдинку було вилучено з поля Анну Мозольську, а на 39-ій хвилині червону карточку отримала Ольга Басанська. На цей час рахунок матчу був нічийним – 0:0. Однак в подальшому гості не спромоглися використати свою чисельну перевагу над харків’янками. Мало того, в другому таймі вони навіть примудрилися пропустити гол у свої ворота (на 64-ій хвилині поєдинку відзначилася одна з кращих бомбардирів минулорічного чемпіонату України Ольга Овдійчук, яка тоді виступала за костопільську команду «Родина». – Авт.). А спроби гравців «Нафтохіміка» бодай відквитати цей пропущений м’яч позитивного результату їм не принесли.

Отож, команда «Житлобуд-1» (Харків) знову, як і минулого року, обіграла в домашньому матчі команду «Нафтохімік» (Калуш). Щоправда, цього разу вже не з розгромним, а з мінімальним рахунком – 1:0.

З інших матчів другого туру чемпіонату України з жіночого футболу варто відзначити переконливу перемогу чернігівської «Легенди» над командою «Житлобуд-2» (Харків) з рахунком 11:0, а також другу поспіль перемогу в цьогорічному турнірі костопільської «Родини». Вона вдома мінімально обіграла «Донеччанку» – 1:0.

Здобула три очки в цьому турі й маріупольська «Іллічівка», яка на власному полі перемогла столичну команду «АТЕКС» з рахунком 3:0.

Турнірне становище команд після проведених ними матчів двох турів чемпіонату України має такий вигляд: