Спортивна гімнастика [9]
Інші види спорту [65]
Різне [10]
Посилання на спортивне відео [5]
Цікаві відеотрансляції із змагань різних рівнів за участю спортсменів Калущини. Добірка спортивних відеоновин, прес-конференцій, інтерв"ю ...

Форма входу

Головна » 2015 » Травень » 16 » «Білі ведмеді» – бронзові призери міжнародного турніру «Соколята»
17:44
«Білі ведмеді» – бронзові призери міжнародного турніру «Соколята»

У Луцьку організували та провели вже п’ятий традиційний дитячий турнір з хокею «Соколята», присвячений пам’яті відомого волинського співака та композитора В’ячеслава Хурсенка. Цьогоріч він відбувався за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» і вперше отримав статус міжнародного, адже у змаганнях брала участь і молдавська команда «Аквіла».

Крім гостей з Кишинева та місцевої «Спарти», в Луцьку змагалися за призи турніру київська «Крижинка», вінницькі «Піраньї» і калуські «Білі ведмеді». До речі, для калуської дитячої хокейної команди цьогорічний турнір «Соколята» вже був четвертим за ліком. У попередні рази вона двічі ставала його срібним призером (2011 і 2014 рр.) та одного разу здобула «бронзу» (2013 р.).

Привезли «Білі ведмеді» медалі з Луцька і тепер. Щоправда, як зізнався тренер команди Андрій Куць, суперники дуже серйозно підготувалися до міжнародного турніру. До того ж рівень всіх українських команд, з якими калуським хокеїстам доводилося зустрічатися минулого року, помітно підвищився.

– Цього разу мої підопічні (а це хлопчики 2002-2003 рр. народження) стартували на турнірі «Соколята» невдало, – говорить А. Куць. – У перший день змагань «Білі ведмеді» програли і від київської «Крижинки» (3:7), і від луцької «Спарти» (3:9). А ці команди, як я не помилився, стали фаворитами змагань. Однак другого змагального дня «Білі ведмеді» здобули дві перемоги, обігравши команду «Піраньї» з рахунком 5:3 і кишинівську «Аквілу» з рахунком 8:1. У підсумку мої вихованці набрали 6 очок, що дозволило їм посісти третє місце.

На три очки більше, ніж у «Білих ведмедів», виявилось у доробку «Спарти» і «Крижинки». Тому лише за кращими показниками, здобутими у чотирьох матчах, переможцем міжнародного турніру «Соколята» було визнано луцьку команду.

За зайняте третє місце команда «Білі ведмеді» отримала від організаторів турніру медалі, кубок і торт. А також вони відзначили спеціальним призом гравця калуської команди Богдана Мазура, який був визнаний кращим захисником турніру.

На завершення хотів би особисто від себе та батьків юних хокеїстів подякувати директорові льодового палацу Євгенові Геренді за наданий автобус для поїздки команди в Луцьк на міжнародний турнір, а також ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» в особі генерального директора підприємства Володимира Шулиндіна за надану дітям можливість безкоштовно тренуватися та проводити матчі з суперниками в цій спортивній споруді зі штучним льодовим покриттям.

Василь Ткачук.

Категорія: Хокей | Переглядів: 384 | Додав: monarch | Теги: Андрій Куць, Білі ведмеді, Хокей, міжнародний турнір | Рейтинг: 5.0/1