Спортивна гімнастика [9]
Інші види спорту [65]
Різне [10]
Посилання на спортивне відео [5]
Цікаві відеотрансляції із змагань різних рівнів за участю спортсменів Калущини. Добірка спортивних відеоновин, прес-конференцій, інтерв"ю ...

Форма входу

Головна » 2013 » Грудень » 11 » Андрій Зеленяк здобув «бронзу» чемпіонату України
01:12
Андрій Зеленяк здобув «бронзу» чемпіонату України

Упродовж шести днів (3 по 8 грудня) в манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання тривав ХХІІ чемпіонат України з боксу серед чоловіків, в якому брали участь 207 спортсменів з усіх областей країни та Автономної Республіки Крим. Серед були й відомі всім боксери по чемпіонатах світу, Європи та Кубку Всесвітньої серії боксу.

Івано-Франківську область на цих змаганнях, що відбувалися за підтримки Івано-Франківської міської організації Партії регіонів, представляли 13 спортсменів, троє з яких стали призерами. Зокрема, срібні медалі чемпіонату України здобули іванофранківець Степан Стефанишин у ваговій категорії до 56 кг (тренери – Сергій Данилів, Сулейман Сервін і Василь Барчук) та коломиянин Арсен Різун у ваговій категорії до 75 кг (тренери – Михайло Ніньовський та Іван Данилишин). А ось боксер з нашого міста, викладач ДВНЗ «Калуський політехнічний коледж» Андрій Зеленяк, з яким працюють тренери Олександр Соколовський і Богдан Когут, виборов третє місце у ваговій категорії до 81 кг.

При цьому варто сказати, що турнірна сітка для Андрія була досить складною. Так, на шляху до бронзової медалі чемпіонату України з боксу він переміг майстра спорту міжнародного класу Дмитра Булгакова з Харкова та двох майстрів спорту України – Богдана Крижного (м. Київ) та Василя Худзіка (м. Тернопіль). Але найбільш видовищним і напруженим вийшов півфінальний поєдинок між Андрієм Зеленяком і чемпіоном світу 2012 року Олександром Хижняком з Полтави, в якому судді в підсумку віддали перевагу суперникові нашого земляка.

За результатами ХХІІ чемпіонату України з боксу старший тренер чоловічої збірної України львів’янин Дмитро Сосновський озвучив новий склад національної збірної команди. До нього увійшли і троє призерів цього чемпіонату з Івано-Франківської області – Степан Стефанишин, Арсен Різун та Андрій Зеленяк.

Відеозапис усіх боксерських поєдинки, що відбувалися в обласному центрі, любителі цього виду спорту можуть переглянути на сайті Івано-Франківського коледжу фізичного виховання.

Юлія Гайназарова.

На знімку: бронзовий призер чемпіонату України Андрій Зеленяк зі своїм тренером Олександром Соколовським.

Прикріплення: Зображення 1 · Зображення 2
Категорія: Бокс | Переглядів: 1001 | Додав: monarch | Теги: Чемпіонат України, Олександр Соколовський, Андрій Зеленяк, бокс | Рейтинг: 5.0/1