П"ятниця, 26.04.2024, 12:22

Головна » 2013 » Травень » 28 » Збірна Польщі U-17 в Калуші обіграла «Нафтохімік»
00:34
Збірна Польщі U-17 в Калуші обіграла «Нафтохімік»

21 травня жіноча футбольна команда «Нафтохімік» на стадіоні «Хімік» в Калуші зіграла товариський матч з дівочою збірною Польщі U-17, для якої цей поєдинок був одним із етапів підготовки до фіналу чемпіонату Європи 2013 року. Він пройде вже 25-28 червня в швейцарському Ньоні, де разом з 17-річними полячками титул найсильнішої команди континенту виборюватимуть їхні ровесниці з Бельгії, Швеції та Іспанії.

Виконуючому обов’язки головного тренера команди «Нафтохімік» Романові Драгану, який не мав особливого вибору серед виконавців (кілька футболісток основного складу продовжують лікуватися, ще не відновили свої фізичні кондиції після травм та перебували на тренувальному зборі дівочої збірної України U-17), довелось заявити на гру з дівочою збірною Польщі U-17 аж чотирьох зовсім юних вихованок місцевих ДЮСШ. Двоє з них – Ілона Винник з Калуша та Анжела Чужак з Косова – вперше в своєму житті відіграли в цьому поєдинку за клуб вищої ліги чемпіонату України по одному таймові. А ось досвідчені гравці «Нафтохіміка» Олена Ходирєва, Христина Пасічник, Марія Михайлюк, Вікторія Дем’янюк, Лідія Шпак та Анна Подвисоцька (воротар), які минулого року стали срібними призерами чемпіонату та володарями Кубка України, в матчі з юними полячками не виправдали надій калуських уболівальників. Гості відкрили рахунок в поєдинку вже на 13-ій хвилині. Гол забила Єва Пайор, вийшовши віч-на-віч з голкіпером «Нафтохіміка». Вона ж невдовзі технічно обіграла на своєму шляху до штрафного майданчика двох захисників і подвоїла рахунок в матчі.

За кілька хвилин до перерви футболістки «Нафтохіміка» спромоглися один м’яч відквитати. Щоправда, полячки самі собі забили гол головою після небезпечного штрафного удару у виконанні Олени Ходирєвої.

Здавалося, що в другому таймі підопічні Романа Драгана зуміють перехопити ініціативу та домогтися прийнятного для себе рахунку в товариському матчі. Однак полячки продовжували контролювати гру та створювати небезпечні моменти біля воріт «Нафтохіміка». Натомість у господарів поля в атаці нічого путнього не виходило, за винятком хіба що стандартів. Найбільше оживали вболівальники на стадіоні, коли штрафні пробивала Олена Ходирєва. Та цього разу і в майстра виконання стандартів приціл давав збій. Тільки одного разу в другому таймі м’яч після удару Олени Ходирєвої добряче потряс поперечину воріт збірної Польщі, відлетівши у поле.

Наприкінці матчу в діях окремих гравців «Нафтохіміка» почала простежуватися втома. Цим і скористалися полячки. Спочатку хек-трик оформила Єва Пайор, а коли господарі поля вже догравали поєдинок в меншості (арбітр Анастасія Романюк з Івано-Франківська покарала другою жовтою карткою Лідію Шпак) та добігали до кінця додаткові хвилині матчу, то остаточну крапку в ньому поставила Патриція Міхальчук. Вона забила гол, вдало виконавши штрафний удар. Отже, команда «Нафтохімік» вдома програла товариський матч дівочій збірній Польщі U-17 з рахунком 1:4.