Спортивна гімнастика [9]
Інші види спорту [65]
Різне [10]
Посилання на спортивне відео [5]
Цікаві відеотрансляції із змагань різних рівнів за участю спортсменів Калущини. Добірка спортивних відеоновин, прес-конференцій, інтерв"ю ...

Форма входу

Головна » 2014 » Грудень » 2 » ВК «Нафтохімік» здобув у Івано-Франківську 5 очок
23:34
ВК «Нафтохімік» здобув у Івано-Франківську 5 очок

Минулими вихідними стартував чемпіонат Івано-Франківської області з волейболу серед чоловічих команд першої ліги. У першому турі, матчі якого відбувалися в спортзалах Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника та міста Тлумача, колективи провели відповідно по три та дві ігри.

ВК «Нафтохімік» (Калуш), якому довелося виступати в Івано-Франківську, в перший день змагань, 29 листопада, переміг команду «Медик» з обласного центру з рахунком 3:1 та команду «Водолій-Вікняни» з села Вікняни з рахунком 3:2. А наступного дня, 30 листопада, підопічним Любомира Федика протистояв ВК «Університет» (Івано-Франківськ). На жаль, в цьому поєдинку фортуна виявилася більш прихильною до номінальних господарів майданчика. ВК «Нафтохімік» поступився ВК «Університет» з рахунком 1:3, перемігши суперника тільки в другому сеті (21:12).

Загалом у зіграних трьох матчах в Івано-Франківську калуські волейболісти здобули 5 очок з 9-ти можливих. Стовідсоткового результату в поєдинках першого туру чемпіонату області з волейболу домоглися тільки два івано-франківські колективи – ВК «Університет» і «НТУНГ». Це засвідчено в турнірній таблиці чемпіонату, яка наразі має такий вигляд:

М          Команда                                     І         В       П       0

1. ВК «Університет» (Ів.-Франківськ)         3        3        0        9
  2. «НТУНГ» (Ів.-Франківськ)                     2        2        0        6
  3. ВК «Заболотів»                                    3         2        1       6
  11. «Обрій» (Ів.-Франківськ)                      3        0        3        0

Нагадаємо, що волейбольний матч триває доти, поки одна з команд не виграє три партії. У такому випадку за перемогу з рахунком 3:0 чи 3:1 нараховується 3 очки, а за поразку – 0 очок.

У п’ятій партії (тай-брек) рахунок ведеться до 15 очок. Команді, яка її виграє й таким чином здобуває перемогу в матчі з загальним рахунком 3:2, нараховується 2 очки, а переможеній команді – 1 очко.

Матчі другого туру чемпіонату області з волейболу проводитимуться 13 і 14 грудня в Калуші й Тисмениці. Зокрема, в Калуші можна буде побачити ігри за участю івано-франківських команд «Університет», «Медик», «Обрій», а також ВК «Заболотів», «Водолій-Вікняни» та ВК «Нафтохімік». У перший день змагань калуська команда зустрінеться з командою «Обрій», а наступного дня ВК «Нафтохімік» проведе матч з ВК «Заболотів».

Василь Ткачук.

Категорія: Волейбол | Переглядів: 543 | Додав: monarch | Теги: ВК Нафтохімік, волейбол, чемпіонат області, Любомир Федик | Рейтинг: 5.0/1