Вівторок, 16.04.2024, 10:19

Головна » 2012 » Грудень » 25 » ВК «Нафтохімік» здобув нелегку перемогу в Тлумачі
01:05
ВК «Нафтохімік» здобув нелегку перемогу в Тлумачі

ВК «Нафтохімік» днями зіграв свій черговий матч в чемпіонаті Івано-Франківської області серед команд вищої ліги. У Тлумачі калуські волейболісти тільки в п’ятій партії вирвали перемогу в поєдинку з СК «Прибилів».

Наша команда розпочала гру з суперником досить впевнено. Уже з першої партії волейболісти «Нафтохіміка» захопили ініціативу і повели в рахунку – 25:20. Так само переможно вони завершили і другу партію – 25:22.

Господарі ж майданчика, а це були в основному спортсмени з села Прибилів (до речі, вони приїхали в Тлумач на гру на санях, оскільки дорогу так замело снігом, що жодним іншим транспортним засобом, крім гужового, туди б не добралися), чинили гідний опір гостям. Щоправда, в атаці волейболісти СК «Прибулів» діяли дещо прямолінійно. Натомість в захисті «працювали» з більшою старанністю. Тому перевага калушан у двох перших партіях не стала переконливою.

Третя партія матчу проходила з перемінним успіхом. Спочатку вели в рахунку волейболісти СК «Прибилів», а потім калушани вирівняли гру. Однак наприкінці партії отримав серйозну травму наш Роман Бербець, що позначилося на результативності ВК «Нафтохімік». У підсумку гості цю партію програли з рахунком 23:25.

Окрилені успіхом, господарі майданчика при активній підтримці місцевих уболівальників спромоглися виграти і четверту партію – 25:22. Тому перед вирішальною п’ятою партією в обидвох команд були однакові шанси здобути загальну перемогу в матчі. Тож у перерві тренерові ВК «Нафтохімік» Йосипу Олійнику важливо було належним чином налаштувати хлопців на боротьбу, підбадьорити гравців, щоб вони повірили в свої сили і можливості. І це йому вдалося. Принаймні волейболісти «Нафтохіміка» чітко виконували вказівки свого наставника, грали злагоджено, особливо у вирішальних моментах матчу, що й принесло їм успіх. Гості виграли п’яту партію з рахунком 15:12 й домоглися бажаної перемоги в поєдинку зі СК «Прибилів» із загальним рахунком 3:2.

А ось юні волейболісти «Нафтохіміка» в Тлумачі зазнали поразки від своїх ровесників з клубу «Прибилів» з рахунком 0:3.

Варто сказати, що наша доросла волейбольна команда після вдало проведених трьох поєдинків наразі поділяє в турнірній таблиці чемпіонату області перше-друге місце з богородчанським клубом ЛВУМГ. В активі обидвох команд по 8 очок.

Василь Худин, голова ФСК «Нафтохімік».

Категорія: Волейбол | Переглядів: 556 | Додав: monarch | Теги: ВК Нафтохімік, волейбол, вища ліга, чемпіонат області, Йосип Олійник | Рейтинг: 5.0/1