П"ятниця, 29.03.2024, 01:18

Головна » 2014 » Березень » 12 » ВК «Нафтохімік» поступився і галицькому «Володарю»
23:33
ВК «Нафтохімік» поступився і галицькому «Володарю»

8 і 9 березня на Івано-Франківщині відбулися матчі восьмого туру чемпіонату області з волейболу серед чоловічих команд вищої ліги. ВК «Нафтохімік» (Калуш) минулої неділі вдома зустрічався з галицьким «Володарем», якому поступився з рахунком 0:3.

Прикро, що підопічні Любомира Фединяка зазнали від чергового суперника поразки в основному через те, що знову, як і в багатьох інших попередніх матчах, не спромоглися більш відповідально та організовано зіграти наприкінці сетів, коли потрібно було здобувати такі важливі для команди очки. Так, розпочавши перший сет поєдинку з галицьким «Володарем» не зовсім вдало, гравці «Нафтохіміка» згодом вирівняли ситуацію (20:20), однак таки поступилися в ньому гостям з рахунком 22:25.

У ході другого сету калушани навіть перемагали галичан з рахунком 20:18, але надалі не зуміли зберегти свою перевагу і в підсумку програми з рахунком 21:25. А в третьому сеті гості «познущалися» над волейболістами «Нафтохіміка», перемігши їх з рахунком 25:13.

Невдало зіграла і юнацька команда «Нафтохімік» свій домашній матч з ровесниками із Галича. Вона програла «Володарю» з рахунком 1:3, перемігши суперника тільки в першому сеті (25:18).

Наразі чоловіча команда «Нафтохімік» продовжує залишатися аутсайдером вищої ліги чемпіонату області з волейболу, маючи в своєму активі тільки одне очко. Становище юнацької команди «Нафтохімік» в чемпіонаті області дещо краще. Вона з вісьмома очками посідає в турнірній таблиці четверте місце.

Василь Ткачук.

Прикріплення: Зображення 1 · Зображення 2
Категорія: Волейбол | Переглядів: 546 | Додав: monarch | Теги: ВК Нафтохімік, волейбол, чемпіонат області | Рейтинг: 5.0/1