Субота, 20.04.2024, 17:33

Головна » 2014 » Листопад » 11 » Вихованці «Сокола» перемогли в чемпіонаті області
23:16
Вихованці «Сокола» перемогли в чемпіонаті області

9 листопада у спортзалі Калуської ДЮСШ «Сокіл» відбувся чемпіонат області з важкої атлетики серед учнів спортивних шкіл, в якому взяли участь 45 юних спортсменів, в тому числі тільки одна дівчина. У ваговій категорії до 69 кг довелось змагатися самій з собою вихованці Івано-Франківської ОДЮСШ «Спартак» Анні Копильців.

За результатами змагань перше загальнокомандне місце здобули важкоатлети ДЮСШ «Сокіл», друге місце виборола команда ОДЮСШ «Спартак» з обласного центру, третім призером чемпіонату області стала команда ДЮСШ «Колос» з Галича, а четверте і п’яте місця посіли відповідно команди ДЮСШ м. Івано-Франківська та Косівської ДЮСШ.

В особистих змаганнях серед юнаків звання чемпіонів області здобули калушани Станіслав Гаврилець (вагова категорія до 77 кг), Валентин Мельник (вагова категорія до 94 кг), Олег Козлов (вагова категорія понад 94 кг) та Ярослав Фіцак, який у ваговій категорії до 85 кг відразу на 9 кг поліпшив своє офіційне особисте досягнення в сумі двоборства. Цей 16-річний важкоатлет у ривку підняв штангу вагою 110 кг, а у поштовху – 140 кг.

Ще два вихованці ДЮСШ «Сокіл» стали призерами чемпіонату області. Зокрема, Юрій Гнатишин посів друге місце у ваговій категорії до 50 кг, пропустивши на першу сходинку п’єдесталу на три роки старшого від себе іванофранківця Сергія Щербака, а Павло Дудра виборов третє місце у ваговій категорії до 77 кг.

Щодо інших вагових категорій, то перемогу в них святкували представники з обласного центру Іван Якимчук (до 45 кг), Сергій Щербак (до 50 кг), Дмитро Дума (до 56 кг), Іван Козакевич (до 69 кг) та Роман Човган з Галича (до 62 кг).

Переможці та призери чемпіонату області з важкої атлетики були нагороджені грамотами та спортивними плакатами, які вручили юним спортсменам майстри спорту міжнародного класу Валерій Фальов і Марія Відливана та майстри спорту Ігор Стечак й Іван Дзуль.

Василь Ткачук.

Світлини Василя Мельника.

Категорія: Важка атлетика, пауерліфтинг | Переглядів: 560 | Додав: monarch | Теги: Марія Відливана, Ігор Стечак, Ярослав Фіцак, Іван Дзуль, ДЮСШ Сокіл, чемпіонат області, важка атлетика | Рейтинг: 5.0/1