П"ятниця, 19.04.2024, 16:31

Головна » 2013 » Лютий » 6 » Ветеран переміг молодих спортсменів області
22:45
Ветеран переміг молодих спортсменів області

50-річний ветеран важкої атлетики, провідний фахівець відділу з корпоративної безпеки ТОВ «Карпатнафтохім» Іван Дзуль став переможцем кубка Івано-Франківської області з цього виду спорту, що проводився серед чоловіків і жінок 2 лютого в Коломиї. На помості місцевого спортивного комплексу «Локомотив» працівник нафтохімічного підприємства, змагаючись з молодими атлетами Прикарпаття вагової категорії до 77 кг, підняв штангу у вправі «ривок» вагою 93 кг, а у вправі «поштовх» – 115 кг, що в сумі двоборства склало 208 кг. Друге місце в цій ваговій категорії посів теж калушанин – 22-річний Назарій Христонько з результатом 200 кг (90 кг – ривок + 110 кг – поштовх).

– Для Івана Дзуля змагання в Коломиї, – констатував його калуський тренер з важкої атлетики Ігор Стечак, – були важливі передусім у плані підготовки до чемпіонату України з важкої атлетики серед ветеранів, який відбудеться у квітні поточного року в місті Виноградово Закарпатської області. А Назарій Христонько, якщо буде продовжувати плідно працювати, то невдовзі зможе вийти на рівень кращих українських важкоатлетів вагової категорії до 77 кг.

З-поміж інших своїх вихованців Ігор Григорович виокремив вдалий виступ на кубку області з важкої атлетики Тараса Тимара. Він посів перше місце у ваговій категорії до 94 кг, підтвердивши, що може виконати норматив майстра спорту України (305 кг в сумі двоборства. – Авт.). Офіційно заслужити це звання Тарас матиме шанс вже 26 лютого в Чернігові на Кубку України, де спортсменові потрібно підняти в сумі вагу не легшу 305 кг.

Поїде до Чернігова виборювати національний трофей з важкої атлетики й вихованка Ігоря Стечака, міжнародний майстер спорту Марія Відливана (уродженка села Голинь Калуського району). Вона теж посіла перше місце на кубку області, перемігши своїх суперниць у ваговій категорії до 58 кг.

Серед інших калуських спортсменів, що змагалися в Коломиї, призерами кубка області стали Надія Струк (2 місце, вагова категорія до 48 кг), Ярослав Фіцак (2 місце, вагова категорія до 69 кг) та Олег Свирида (3 місце, вагова категорія до 56 кг). Не ввійшов до трійки кращих спортсменів Івано-Франківщини тільки калушанин Михайло Котик, який у ваговій категорії до 56 кг посів четверте місце.

У неофіційному загальнокомандному заліку переможцями кубка області стали важкоатлети міста Коломиї. Друге місце посіли спортсмени міста Калуша, а третій результат забезпечили собі представники обласного центру.

Василь Голинський.

Категорія: Важка атлетика, пауерліфтинг | Переглядів: 590 | Додав: monarch | Теги: Ігор Стечак, кубок Івано-Франківської області, Іван Дзуль, важка атлетика | Рейтинг: 4.0/2