Четвер, 18.04.2024, 21:34

Головна » 2015 » Лютий » 27 » Ужинок калуських дзюдоїстів –28 медалей всеукраїнського турніру
16:19
Ужинок калуських дзюдоїстів –28 медалей всеукраїнського турніру

У спортзалі Калуської ДЮСШ «Сокіл» відбувся XIV всеукраїнський турнір із дзюдо серед юнаків і дівчат 2000-2002 років народження та молодших, присвячений 26-ій річниці виведення військ з Афганістану.

Цьогоріч звання найсильнішого дзюдоїста виборювали 177 хлопчиків та 27 дівчат зі Львова, Новояворівська, Стрия, Борислава, Миколаєва, Нового Роздолу, Іршави, Ужгорода, Вижниці, Дунаївців, Надвірної, Тисмениці, Коломиї, Косова, Рожнятова, Перегінська, Болехова, Івано-Франківська та Калуша.

Перед початком змагань учасників турніру привітали в. о. міського голови Калуша Олександр Челядин, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту міської ради Михайло Клим, голова Калуського територіального об’єднання ветеранів Афганістану Володимир Сорохтей, директор ДЮСШ «Сокіл» Микола Пукіш, які побажали юним дзюдоїстам високих спортивних здобутків на калуському татамі. Було оголошено хвилину мовчання за загиблими під час трагічних подій в Україні.

Учасник бойових дій в Афганістані, парох Довпотова о. Богдан Никоровоч згадав події того часу, провів паралель із сьогоденням, адже сотні афганців захищали майданівців від неправомірних дій міліції, беркутівців та провокаторів, а зараз боронять незалежність України.

Свої музичні вітання спортсменам адресувала Ірина Кусайло, вихованка зразкової вокальної студії «Дует», що діє при ПК «Мінерал».

Честь підняти Національний прапор України удостоївся кандидат у майстри спорту України калушанин Назарій Гнидка. А юним калуським дзюдоїстам Артуру Свириду та Ользі Дейнезі було доручено покласти вінок на Пагорбі Слави до пам’ятного знаку землякам, які загинули на війні в Афганістані.

У результаті наполегливих зусиль, яких доклали калуські дівчата в боротьбі з суперницями, переможцями XIV всеукраїнського турніру з дзюдо стали Анна Шпитальна – у ваговій категорії до 36 кг, Марія Куневич – у ваговій категорії до 48 кг, Тетяна Заярнюк – у ваговій категорії до 52 кг.

Серед юнаків перші місця у своїх вагових категоріях вибороли калушани Анатолій Кучугура (до 19 кг), Віталій Тимків, Артур Свирид (до 27 кг), Назарій Гнидка (до 55 кг), Віталій Кузів (до 60 кг), Святослав Зубаль (до 66 кг).

Другими у своїх вагових категоріях були вихованці ДЮСШ «Сокіл» Сергій Машталер, Роман Кучер, Роман Коцар, Максим Тимчишин, Богдана Бованко та Маріанна Савчук.

А на третю сходинку п’єдесталу мали честь піднятися калушани Святослав Шинкар, Артем Кучерак, Олександр Давидюк, Максим Микицей, Тарас Федишин, Андрій Ковальчук, Владислав Кіндюх, Остап Капачій, Марія Борисенко, Вікторія Кутянська, Олена Кацедан, Анастасія Волошин та Ольга Дейнега.

Непогані спортивні результати показали і юні калушани Володимир Мудрик, Денис Гип’як, Євген Глушко, Максим Царевич, Дмитро Паньків, Андрій Мисів, Назарій Яцків, Олег Христонько, Максим Токар, Назарій Христонько, Олександр Задорожний, Тарас Кондрат, Дмитро Гип’як, Максим Турій, Павло Гнатів, Микола Сікора та Назарій Делікат, які посіли 5-7 місця, поступившись більш досвідченим спортсменам.

У загальнокомандному заліку беззаперечну перемогу виборола команда Калуша із загальним здобутком 28 медалей. Друге і третє місця забезпечили собі відповідно команди Івано-Франківська (19 медалей) та Надвірної (13 медалей).

Усі переможці та призери турніру були нагороджені медалями, дипломами, вимпелами відповідних ступенів та подарунками.

Як констатував суддя національної категорії Руслан Перета з Івано-Франківська, XIV всеукраїнський турнір із дзюдо серед юнаків і дівчат пройшов на хорошому організаційному рівні. Тому хотілося б висловити від спортсменів та суддівської колегії щирі слова вдячності його організаторам – управлінню у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міської ради, Калуському територіальному об’єднанню ветеранів Афганістану, ДЮСШ «Сокіл», а також спонсорам, які не залишились осторонь і допомогли у проведенні змагань.

Василь Клим, головний суддя змагань, володар чорного паска, 2 ДАН.

Категорія: Вільна боротьба, дзюдо, самбо | Переглядів: 569 | Додав: monarch | Теги: Артур Свирид, дзюдо, Ольга Дейнега, ДЮСШ Сокіл, всеукраїнський турнір | Рейтинг: 5.0/1