П"ятниця, 29.03.2024, 14:27

Головна » 2013 » Березень » 17 » Українська «молодіжка» здобула «срібло» «Кубанської весни-2013»
12:25
Українська «молодіжка» здобула «срібло» «Кубанської весни-2013»

16 березня в місті Сочі Російської Федерації відбулися заключні вирішальні матчі міжнародного турніру «Кубанська весна-2013» серед жіночих молодіжних команд. У поєдинку за третє місце збірна Румунії обіграла збірну Ірану з рахунком 3:2. А ось у фіналі, в якому за золоті нагороди турніру українська «молодіжка» змагалася зі збірною США, переможець визначився тільки в серії післяматчевих пенальті.

За повідомленням прес-служби Федерації футболу України, перший тайм між українками та американками пройшов у рівній боротьбі. Однак за 10 хвилин до свистка на перерву наші дівчата порушили правила поблизу свого штрафного майданчика. М’яч після сильного та влучного удару метрів з 18-ти в кут воріт голкіпер збірної України Юлія Познохірьова відбила, проте він відлетів до американки Емми Фіринце, яка спромоглася виграти боротьбу в захисників та забити гол.

Уже в дебюті другого тайму українки рахунок зрівняли. Американки збили в своєму штрафному майданчику нападницю Тетяну Козиренко. Суддя без вагань призначив пенальті, яке майстерно реалізувала Таміла Хімич – 1:1. Вона ж 65-ій хвилині матчу вивела збірну України вперед, вийшовши віч-на-віч з воротарем суперниць та обігравши її – 2:1. Та свою перевагу українки таки не втримали, пропустивши другий гол за кілька хвилин до фінального свистка. Тож команди продовжили протистояння в серії післяматчевих пенальті, в якій більше поталанило американкам – 4:2. А українська «молодіжка», здобувши срібні нагороди міжнародного турніру, вперше за свою історію виступів на «Кубанській весні» досягла такого вагомого успіху. Досі її найбільшим досягненням на цьому міжнародному футбольному форумі було п’яте місце, яке виборювала двічі – в 2008 і 2010 роках.

У фінальному поєдинку за жіночу молодіжну збірну України виступали:

Юлія Познохірьова («Донеччанка»), Катерина Корсун («Легенда»), Таміла Хімич («Легенда»), Ангеліна Молошик («Нафтохімік»), Тетяна Козиренко («Легенда»), Інна Томілко («Легенда»), Маргарита Фурманова («Родина»), Лідія Шпак («Нафтохімік»), Яна Малахова («Житлобуд-2»), Яна Калінина («Житлобуд-2»), Дар’я Кравець («Нафтохімік»).

Кращими гравцями матчу визнано Юлію Познохірьову (Україна) і Емма Фіринце (США).

Василь Ткачук.

Категорія: Жіночий футбол | Переглядів: 508 | Додав: monarch | Теги: міжнародний турнір Кубанська весна-, жіночий футбол, Лідія Шпак, Даря Кравець, Ангеліна Молошик, Вікторія Демянюк | Рейтинг: 5.0/1